Sprawozdanie z zajęć dydaktyczno-wyrównawczych w klasie 1

Pobierz

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego prowadzone w ramach projektu Zielone światło dla edukacji adresowane są do uczniów klas 5 i 6.W ciągu całego roku zrealizowano łącznie 235 godzin zajęć, w tym: 31 godz. zajęć logopedycznych (2 dziewczynki, 2 chłopców) 32 godz. zajęć …Wykres 1.. SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZYCH Author: gracz Last modified by: ZS Lubzina Created Date: 1/12/2010 12:07:00 PM Company: Wydawnictwo …Sprawozdanie z zajęć zespołu wyrównawczo-kompensacyjnego w II semestrze roku szkolnego 2008/2009 Klasa I Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu: w środę …Sprawozdanie z zajęć wyrównawczych I semestr 2009/2010 Zajęcia wyrównawcze przeznaczone są dla dzieci uczęszczających do 1 klasy szkoły …SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZYCH Z JĘZYKA POLSKIEGO REALIZOWANYCH W FORMIE INDYWIDUALNEJ SEMESTR I ROKU SZKOLNEGO 2013/2014 Katarzyna… …ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE PLAN PRACY DLA KL 1c .. Od stycznia 2010 roku w naszej szkole realizowane są zajęcia dydaktyczno wyrównawcze w klasach I-III …1 PROGRAM ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH Z PRZYRODY dla uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej .. wyrównawczych prowadzonych w małych grupach ( 10 osób) daje tak ą …Zajęcia rozwijające z języka polskiego w klasie VII [1] "Przyjazna polszczyzna" Głównym celem zajęć jest rozwijanie zdolności i zainteresowań humanistycznych …Program zajęć wyrównawczych jest przeznaczony dla uczniów klasy VI-ej szkoły podstawowej, którzy z różnych powodów mają trudności w opanowaniu podstawowych … Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem …Rok szkolny 2012/2013..

Zestawienie zajęć dydaktyczno-wyrównawczych w klasach I-III Wykres 2.

Szkoła Podstawowa nr 2 im.. Uwzględnianie w toku pracy na lekcji uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych; mgr Agnieszka Piontek-Prusinowska.. Obejmowały: 5 ucz.. CEL GŁÓWNY: usuwanie braków w wiadomościach i umiejętnościach uczniów.PROGRAM ZAJĘC DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZYCH DLA KLASY I Opracowała: Anna Mróz Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze przewidziane są dla uczniów o specyficznych …Tarnowskich 1, 26-020 Piotrkowice tel.. Wykaz uczniów klas I biorących udział w kołach zainteresowań 0 20 40 60 …Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z edukacji matematycznej odbywały się w I semestrze r. sz. 2013/2014 raz w tygodniu - w środę.. Pobierz (doc, 39,0 KB) Podgląd treści.. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze przewidziane są dla uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych …Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze • Szkoła • pliki użytkownika jolai przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • PLAN PRACY wyrównawcze.doc, ZAJECIA …Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - edukacja wczesnoszkolna.. ROK SZKOLNY 2005/2006 ANETA WALICKA-JASIŃSKA .. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami …PROGRAM ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZYCH w klasie 3 Autorka: mgr Anna Kwarciany Program powstał w celu wyrównania szans edukacyjnych dzieci z brakami w …1 z realizacji zajęć zespołu wyrównawczego kl. I III Ja też potrafię Zespół wyrównawczy z programu Ja też potrafię obejmuje pięciu uczniów z kl. III i dwóch …Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-2014/2015..

Program zajęć wyrównawczych dla kalsy 1g.

Klasa III liczy 10 uczniów.. Działalność wychowawczo-edukacyjna Mając na uwadze prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży, na …,,Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - III szkół podstawowych" Sprawozdanie z zajęć dla uczniów klas I - III ze specjalnymi …Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze w klasach I-III.. Podpis …Plik PROGRAM ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO wyrównawczych klasa II.doc na koncie użytkownika dzianina007 • folder wyrównawcze • Data dodania: 4 mar 2011 Wykorzystujemy pliki …W etapie szkolnym wzi ęło udział 6 uczniów, 5 z klasy VI i 1 z klasy V. Ucze ń klasy VI zakwali-fikował si ę i wzi ął udział w etapie rejonowym konkursu.SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ WYRÓWNAWCZYCH Z MATEMATYKI DLA KLAS IV-VII za okres od 18.09.2017 r. do 31.01.2018 r. SEMESTR 1 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt