Czy trudno jest w technikum ekonomicznym

Pobierz

Prezentacja.. To oznacza ze więcej materiału , ale masz dłuższy czas na przerobienie go bo aż 4 lata xd Ale tak jak …Witam , jestem aktualnie w Texhnikum ekonomicznym, które okazało się być złym wyborem (nie wiedziałam co chcę robić w życiu,więc wybrałam je ze względu na dobre …Dziewczynom wcale nie jest trudniej na kierunkach technicznych.. Technikum elektroniczne przygotuje mnie do studiów np. automatyka i robotyka.. :) Są właściwie te wszystkie co były w gimnazjum, z kilkoma wyjątkami.. Jestem w III gim.. Otarło się, że żeby iść do …Jeśli widzisz się w tym zawodzie i lubisz się uczyć to polecam ten kierunek jeśli jednak nie kręci cię to to może być ci trudno w ogarnięciu tego wszystkiego.. Powiem Ci tak - wszystko zależy …Technikum informatyczne czy elektroniczne?. czy zastanawiasz się nad przeniesieniem z LO do technikum?. Prawdziwych zapaleńców jest naprawdę mało.. Pierwotnie dostępna dla absolwentów siedmioletnich szkół podstawowych (od reformy w 1968 - ośmioletnich) i dla absolwentów ponadpodstawowych dwu- lub …Może również zdecydować się na kształcenie w technikum o profilu ekonomicznym.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Niepodległości 10, 61-875 Poznań.. Szkoła - zapytaj eksperta (911)Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Czy w technikum ekonomicznym jest łatwo czy ciężko?. Chodzi mi o to czy w tym tech będzie … Oceń uczelnię (8.57 - 424 …Historia..

Czy trudno jest zdać egzamin zawodowy w technikum ekonomicznym?

Jedynie dla zainteresowanych jest rozszerzenie w postaci zajęć …Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Ciężko jest w technikum ekonomicznym?. Tylko na przykład informatyka …Tego to nie wiem :o ja chodziłem do technikum informatycznego i zdałem egzamin bez problemu.. Nic nie robiąc w domu, z samej wiedzy z lekcji można bez problemu …05-01-2014, 18:22.. Pytania .. są Technika i są Technika, w jednym matma to banał w drugim …Ja z kolei nie rozumiem jak w gimnazjum można mieć średnią pokroju 3.0, ciężko mi to pojąc.. Nie jest ciężko.. Sądzę, że w ekonomicznym egzamin jest nie tyle łatwiejszy, ile na …Zdecydowana większość ludzi w technikum ekonomicznym w mojej opinii jest z przypadku.. Pytanie zadał(a) stynaa, 07 maja 2010, 19:02.. A do zawodówki raczej bym nie chciała iść .. Chciałabym pójść do technikum, żeby mieć i zawód, i maturę.Czy w Technikum Ekonomicznym jest trudno ?. Bo mam średnią 3.00 .. Co …Jeśli chodzi o naukę to nie jest strasznie ciężko.. ale dochodzą do tego lekcje praktyczne i teoretyczne określonego zawodu i przez to mniej się uczysz tych zajęć …czy w technikum ekonomicznym ciezko jest z matma?. Jestem w pierwszej klasie i posiadam 3 matematyki w tygodniu, podstawową.. zastanawiam się nad szkołą średnią.. Czy ciężko jest zdać?.

2014-07-07 09:37:58 Co mam po technikum ekonomicznym ?

Czy ta szkoła była by …Czy jeżeli nie przystąpię.nie zdam do matury w technikum, a zdam egzamin zawodowy, to mogę później iść do LO (np. dla dorosłych) i tam zdać mature?. Czy tam jest wysoki poziom.. ja jestem po technikum ekonomicznym i po takich też studiach.Przestrzegam wszystkich, którzy chcą wybrać Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, liczcie się z permanentnym bałaganem, wykładowcami którzy nie przeprowadzają zajęć …To, czy dostanie się zapłatę za praktyki, czy nie zależy od zakładu, w którym odbywają się praktyki, a konkretniej od jego "zarządu" i od pracy, jaką wykonuje się …Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.. (+61) 856 91 90, 856 91 88. .. Nie masz szans na znalezienie pracy po skończonym samym technikum ekonomicznym.. 2010-07-08 00:18:21 co po technikum ekonomicznym …Jeśli chodzi o to czy w takim technikum jest trudno to na pewno masz więcej przedmiotów niż w liceum rzecz jasna i oczywista i to jest też więcej nauki, ale …To zależy od szkoły.. …W technikum mam więcej przedmiotów niż w liceum - zawodowe.. W obu przypadkach nauka kończy się maturą (z tym, że nauka w technikum trwa rok …Ogólnie masz wykłady, na których poznajesz teorię oraz ćwiczenia, na których teorię przekuwasz w praktykę..

2010-11-11 10:50:09 Praca po …Czy trudno jest w technikum ekonomicznym?

Szkoła - zapytaj …Czy to prwda że dzieci w szczece mają kkoljen żeby and zebami 2021-09-03 04:16:49; Jak sie nie przejmować tym ze nie mam celu w życiu i nie wiem co robić w życiu …Nie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt