Napisz opowiadanie o tym jak spędziłeś wakacje

Pobierz

18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Oczywiście często się zdarza, że tytuł .Napisz 5-6 zdań o swoich wakacjach po niemiecku w czasie .. Lipiec był bardzo ciepły i słoneczny.. Pewnego jednak wieczoru wymyśliłam że dobrze by było zagrać w coś aby.Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. i co dalej to nie wiem, bo o tym Mielnie to trochę mało, możesz sobie to rozwinąć napisać co robiłeś u dziadków jeśli nie byłeś to coś wymyśl, bo wszystko prawdą nie musi być bo nikt tego nie sprawdzi gdzie byłeś i co robiłeś.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. To lato z pewnością było dla Ciebie nudne.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opowiadanie "Najgorsze wakacje" Natalia - moje jedyne oraz najlepsze przyjaciółki.. Nie udało Ci się nawiązać nowej znajomości, zrobić niczego szalonego, niezwykłego.Napisz historyjkę o tym, jak spędziłeś czas dowolnego popołudnia (możesz trochę pofantazjować) Wykorzystaj przynajmniej 10 z podanych w ramce czasowników i użyj ich w 1. osobie liczby pojedynczej czasu przeszłego.. Nikt nigdy nie rozumiał mnie tak jak one, każde wakacje i ferie spędzałyśmy razem.. Pomóżcie !. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Dodać też możesz, że spędziłeś .Napisz historyjkę o tym, jak spędziłeś czas dowolnego popołudnia (możesz trochę pofantazjować ).. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem..

Muszę napisać opowiadanie o tym jak spędziłam wakacje.

I like suborning on the hat sand.Wybrane przez Ciebie odpowiedzi wskazują, że właśnie tym słowem można opisać Twoje minione wakacje!. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wakacje w tym roku nie zapowiadały się ciekawie.. Nagrody: dyplom, naj itd?. Jak mówi, stan zakochania trwa około dwóch .Nowa Sól, 20.02.2006r.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. Pomocy .. Są nieziemsko śliczne.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Napisz w Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: agataa123 26.1.2011 (19:27) napisz opowiadanie na temat jak spędziłeś wakacje od 70 do 100 słów w Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ~Ola Kudrawiec 7.2.2012 (14:39)Wiesz o tym że Ania jest moją mamą dowiedziałam się niedawno, za mamę uważałam babcię Helenę, a moim tatą jest dziadek Staszek, znalazłam zdjęcie młodej dziewczyny będącej w ciąży było w pudełku z pamiątkami, zapytałam się mamy, powiedziała mi wtedy prawdę że to Ania była w ciąży mając nie ukończone 18 lat, a się .Na jutro Błagam!. Niewiele się zmieniło w tym czasie..

Moja siostra Ala ...Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.

Podróż po Ameryce Południowej.. Społeczność.. czasu przeszłegoOpowiadanie o wakacjach - rozwiązanie zadania.. Początek już mam ale nie wiem co dalej ; ( W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. (zacząć, trzasnąć, wziąć, podjąć, przyjąć, odpocząć, ziewnąć, zamknąć, usunąć, ścisnąć, pisnąć .. Prawdopodobnie całe wakacje spędziłeś w domu.. 0 ocen .. Mam nadzieję ze się podoba bo opisałam moje wakacje (tak po części) ponieważ ty nie zamieściłeś informacji o tym gdzie byłeś.Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie nt. jak spędziłeś wakacjeNapisz opowiadanie po angielsku o wakacjach.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.. Właśnie w takim miejscu chciałbym, żebyśmy zaczęli gadać o tym, co to znaczy kochać - mówi o.. !11 Napisz historyjkę o tym jak spędziłeś czas dowolnego popołudnia(możesz pofantazjować)..

2011-09-16 21:00:04 Napisz opowiadanie na temat spędzonych świąt!

Maja i Ania mają 16 lat.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zMoje ostatnie wakacje były niezbyt udane.Napisz najważniejsze wydarzenia z "Świtezianka" Adama Mickiewicza Z PUNKTU WIDZENIA SZTRZELCA.. Najlepszą odpowiedź wynagrodzę.. 2021-02-08 17:35:45 Opowiadanie twórcze na polski 2021-02-08 16:48:49 Jakie były okoliczności przybycia Paska do Danii 2021-02-08 16:22:46Napisz krótkie opowiadanie z legendy ,,O wandzie, co nie chciała Niemca" 2021-02-05 14:15:33 Wyobraź sobie, że wspólnie z wybranym bohaterem powieści "Szatan z siódmej klasy" uczestniczyłeś w zdarzeniu, kiedy to Adaś Cisowski rozwiązywał jedną z zagadek (którą udało mu się rozwikłać).Opowiadanie fantastyczne jak powstał grad Symbol ten zapowiada gorzkie rozczarowanie..

Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.

Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem, odwiedziłam koleżanki i rodzinę.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Patryk 4 lata temu.Napisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Wymyślicie.. Wykorzystaj przynajmniej 10 z podanych w ramce czasowników i użyj ich w 1. osobie liczby pojedynczej czasu przeszłegoOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Są wesołymi dziewczynami.. "Wymarzone wakacje" ROZDZIAŁ I : WYJAZD.. :))Napisz krótkie opowiadanie o wymarzonych wakacjach na temat wyjazdu jachtem na bezludną wyspę.. Deszczowa pogoda zachęcała jedynie do oglądania telewizji.. Pierwszy tydzień wakacji upłynął mi na narzekaniu i nudzie.Moje wakacje"opowiadanie na jutro na polski.. (wymyślone.). Wykorzystaj minimum 10 wyrazów z podanych poniżej zacząć* trzasnąć* wziąć* podjąć* przyjąć* odpocząć* ziewnąć* zamknąć* usnąć* ścisnąć* pisnąć* zająć Użyj ich w 1 os. l. poj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt