Chłopcy z placu broni trudne testy

Pobierz

Kiedy rozpoczyna się akcja książki, bohaterowie przebywają w: Jak nazywał się pies strażnika Placu Broni?. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Kto był dowódcą chłopców z Placu Broni?. D Starszy Pastor.. Chłopcy z Placu Broni - test.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kto został wybrany na przywódcę …Związek Zbieraczy Kitu 10.Zostawić kartkę z napisem "Tu byli chłopcy z Placu Broni" 11.Trzykrotnie 12.Cygarami 13.Nemeczkowi 14.Musieli wejść do wody po szyję …2.. Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czele.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu …żółtym i czerwonym.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o …Darmowy quiz: Test z Lektury Chłopcy z Placu Broni w kategorii Szkoła podstawowaPodaj swoje imię: 1.. Pytania testowe mają za …Chłopcy z Placu Broni - test - Quiz.. Jak miał na imię Boka?. Kto zostal …Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Zachęcam wszystkich przed sprawdzienem do rozwiązanie testu, Wszystkie te pytanie mogą zdarzyc się i na prawdziwym …Inni chłopcy z Placu Broni: Czonakosz, Czele, Weiss, Kolnay, Kende, Rychter, Barabasz, Lesik.. C Młodszy Pastor.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI"..

O czym są "Chłopcy z placu broni"?

"Chłopcy z Placu Broni" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -chlopcy-z-placu-broni-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.doc …Test z lektury "Chlopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara sklada sie z 23 pytan, na ktore odpowiedz powinien znac kazdy, kto przeczytal ksiazke.. Nemeczek.. Czele.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak wygladala flaga chlopcow z …b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Chlopiec, ktory zdradzil przyjaciol to Gereb.. niebieskim i czarnym.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź się!. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z …Chłopcy z Placu Broni.. Kim był Nemeczek na Placu …Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Nemeczek.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy , a odpowiedzi …Opis testu.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. A Boka B Feri …Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Chłopcy z Placu Broni Związek Zbieraczy Kitu Czerwonoskórzy Parlamentariusze to: wysłannicy upoważnieni do doręczenia nieprzyjacielowi pisma szpiedzy śledzący …3..

Gdzie lezal plac broni ( kraj, miasto, rok i miejsca wydarzen ) 4.

Kto ukradl choragiewke chlopcom z Placu Broni ?. Sprawdź …Poziom Trudny‧Test z LekturyTrudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Feri Acz - przywódca wrogiego obozu chłopców z Ogrodu Botanicznego.. Rozwiąż …Chłopcy z Placu Broni - - Test.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Autorem powieści jest "Chłopcy z placu broni" (w dosłownym tłumaczeniu "Chłopcy …TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. Imię chłopca, który zabrał chorągiew z Placu Broni.. Poznaj swój wynik.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. 21 pytan z …Title: Chłopcy z Placu Broni Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 3/22/2020 9:46:19 PMchłopcy z placu broni • Sprawdziany z lektur • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku.doc … Stał blady pod ścianą, gdy Pastorowie …Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. B Feri Acz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt