Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty tak aby

Pobierz

2011-12-06 17:52:45 przetłumacz podane zdania na język angielski 2014-03-24 18:06:23ediikredii.. B. (zgubić komórkę) _____ .. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy PLISSSSSS!. UWAGA !. Uwaga!. 1.Chociaż nie istnieje na świecie jeszcze tłumacz maszyna, który przekłada zdania lepiej niż człowiek, jakość naszej usługi internetowej .TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Przetłumacz na język niemiecki f ragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy PLISSSSSS!. 13.4 wie .Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach tak, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 1. my room is ( najmniej wygodny ) room in our .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?.

13.2.Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty zdań (9.1.-9.4.

1 (Nie powinieneś/powinnaś marnować) _____Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i dramatycznie poprawne zdania.. 9.1.Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 2010-09-11 16:07:22Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zadanie 16 1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .. These trousers (nie pasują na mnie).. Uwaga!. (zamierzamy) 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

2011-12-06 17:52:45 Przeczytaj podane zdania .

), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty zdań (9.1.-9.4.. Uwaga: w każdą lukę możesz wybrać maksymalnie cztery wyrazy.GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. (trochę jedzenia ) 2.. Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na j. niemiecki, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie sześć wyrazów.Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty zdań, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów 1..

Podkreśl w nawiasach fragmenty zdań zgodne z prawdą.

Przetłumacz na języka angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga!. UWAGA !. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. They (grają) basketball tomorrow - theTłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. B. (zgubić komórkę) _____ .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. 13.2.Aktualnie wspierane języki to polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, nidPrzetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i poprawnie gramatycznie zdania.. "podsumować"Tłumaczenia w kontekście hasła "podsumowanie wyników" z polskiego na angielski od Reverso .Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 6, p.24 - nalezy przetłumaczyć fragmenty zdań z nawiasów na język angielski.. Sven, (czy masz) _____ meine Telefonnummer?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwa wyrazy.Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

9.1.Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne poprawne zdania.. W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt