Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania it's the biggest

Pobierz

4 …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ .. Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami nieokreślonymi.. Popatrz na …Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Są to opisy postaci z obrazka.1 Popatrz na obrazki i uzupełnij luki słowami z ramki.. 3 Uzupełnij tekst słowami z˝ramki.Popatrz na listy.. 2 Uzupełnij zdania przyimkami in, on lub at.. Vocabulary Popatrz na obrazki i uzupełnij krzyżówkę nazwami sportów.. Dzisiaj c.d.Popatrz na tekst i uzupełnij zdania właściwymi formami czasowników z ramki.. Wiecie?. (Żyrafa jest …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 1 X: Peter and I are gettin … g married in …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. (he,she,it)Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: past simple, past perfect simple i past perfect continuous.Test Unit 7 1 1 Popatrz na zdjęcia i uzupełnij teksty słowami z ramki.. Drugi bok równoległoboku ma długość 8,4 cm.. Potrzebne na jutro!. I'd never tried rock-climbing, so I decided to ____ a …Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania .. zdjęcie to jest z ćwiczenia 1.. Uzupełnij zdania.. - Zadanie 3: Meine Deutschtour 1 - …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania zad 6 str 53 hot spot 2 klasa 5Uzupełniamy zdania: 1..

Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.

(Słoń jest największym zwierzęciem lądowym.). - Zadanie 2: New Hot Spot 4 - strona 54popatrz na obrazki i uzupelnij zdania in the past now.. (Ja piszę …4 Uzupełnij minidialogi 1-4.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Zastosuj czasowniki z ramki w formie trzeciej osoby l.poj.. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu …Zapisujemy zdania na podstawie zdjęć: 1.. W podanych zdaniach należy uzupełnić luki poprzez kliknięcie odpowiedniego słowa z rozwijalnej listy.. Pomocy dla mnie z angielskiego proszę was …Look at Me 2004 film.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne teksty.. Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. bake boil bowl chop oven pan peel pot roast slice tin 0 Roast the chicken in a hot 1 _____ (about 180°C) …Przeczytaj i uzupełnij poniższe zdania.. It's …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W 2016 roku …popatrz na obrazki i uzupelnij zdania in the past now Dokończ zdania: Przywódcy duchowni w Islamie, sprawujący pieczę nad meczetami to; a - emirowi b - kalifowie …Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania, używając wyrazów z ćw.. 3 Uzupełnij …Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania..

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. 1 have got a …Jeden z boków równoległoboku ma długość 16,8 cm, a wysokość opuszczona na ten bok jest 4 razy krótsza.. Przetłumacz zdania na teraz bo to sprawdzian 1.bozee narodzenie obchodzimy 26 grudnia 2.. Podpisz obrazki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt