Opisz swoje ulubione jedzenie po niemiecku

Pobierz

- bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwySprawdź tłumaczenia 'ulubione jedzenie' na język Niemiecki.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Opisz po niemiecku swoje ulubione jedzenie, obojętne jakie jedzenieJedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. Zgłoś nadużycie.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. aufgestanden - aufstehen - wstawać gewaschen - waschen - myć gegessen - essen - jeść geputzt - putzen - mycie (np. zębów) .Prosze bardzo możecie mi to napisac po niemiecku bardzo prosze.. Moją lubioną dyscypliną sportu jest koszykówka.Trenuje w sali sportowej.. Uwilbia gdy rzucam mu kij a on mi go przynosi.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Potrawy po niemiecku od dziś nie będą Ci sprawiać problemu!.

Opisz swojego psa po niemiecku!

Ide szybko do lazienki i myje sie.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Konto usunięte 20.12.2010 (18:55) Mój pokój jest mały, ale jasny.. Chcesz za darmo pobrać i wydrukować listę słówek z "Jedzenie"?. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Po prawej stronie stoji szafa, na niej .. Po obiedzie spotykam się z .Tłumaczenie słowa 'ulubione jedzenie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Lubimy razem spacerować po parku.. Zjadłam jajecznice wypiłam herbate i poszłam ubrac kurtke.Opisz swój pokój po niemiecku.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit Opisz swój poranek po niemiecku .Dokładniej przetłumacz , ale tak z gramatyka .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. moja to pizza przetłumacz: moja ulubiona potrawa to pizza.jest bardzo popularna we Włoszech.można na nią położyć to co chcesz :ser,szynkę,pomidory,cebulę,paprykę,peperoni itd.Najlepszą pizzę robi mój tata , ale jak nie mamy czasu to jemy na mieść.Ja zawszę zamawiam Margaritę.ona jest przepyszna.Przykłady użycia - "ulubiony" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opisz swój dzień po niemiecku.

~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.Tak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria "Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!Opisz w 6 zdaniach swoje urodziny po niemiecku.. Zostałm obudzona prez mame.. poleca 84 % .. O 22 poszłam spać.. POMOCY!. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. nie mogłam wstać z łożka .. 35,733 wizyt.. 2011-11-22 18:15:42 Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 16:22:25 Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach .Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.Codziennie wstaje o 7.00.. Po zajeciach wracam o domu.. Der Tagesablauf - mein AlltagZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.

Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. HELP 0 ocen .. Jest trochę nadpobudliwy, ciągle chciałby się bawić i jeść.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. składnik - die Zutat, -en.. Zadanie jest zamknięte.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. Na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'ulubione jedzenie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Zawsze wyprowadzam go na smyczy.. Najlepsze rozwiązanie.. Poszłam do łazienki , ale była zajeta przez młodsza siostre.. O 7.45 ide do szkoły.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić..

Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.

Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Lubię go i rozumiem.. Ubrałam się w ulubione ubrania i poszłam jeść śniadanie.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Jak opisać swój dzień po niemiecku?. Zacznijmy od listy najważniejszych składników..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt