Charakterystyka felixa polona sciaga

Pobierz

Kiedyś nazywany był "pustoszem".charakterystykę porównawczą, w której opisuje się dwie postacie, przedstawiając podobieństwa i różnice między nimi.. Ma piwne oczy i blond włosy często chodzi w niebieskich jeansach i pomarańczowym swetrze jest średniego wzrostu.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Charakterystyka postaci Felix Polon.. WYGLĄD a) wygląd ogólny i postawa ciała np. chudy, dobrze zbudowany b) szczegóły np. mała głowa, na której widać .Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Przedstawienie postaci - imię i nazwisko - wiek, miejsce zamieszkania - wykształcenie 2.. Zawsze napisz, kogo opisujesz - koleżankę z ławki, ciocię, wymarzonego chłopaka, psa.. Sam także konstruuje wynalazki.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

- Lepiej nie - powiedział Felix.82% Net Bielecki - charakterystyka - Felix, Net i Nika; 81% Nika Mickiewicz - charakterystyka - Felix,.

Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Człowiek zajmujący się Archowum, czyli pomieszczeniem, w którym są przedmioty, które już nigdy nie zostaną użyte.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Cechy wyglądu - budowa, kolor oczu, włosów itp. - sposób poruszania się, mówienia - sposób ubierania się 3.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Cechy charakteru - sposób zachowywania się w różnych sytuacjach, ogólne cechy charakteru - usposobienie .1. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.Pracował on razem z ojcem Felixa nad latalerzem, póki pana Polona nie przenieśli do badań nad pierścieniem w Milo.. Ojciec Neta jest informatykiem.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok ..

Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego ...Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.

Bohater został dodany przez.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Nie był w domu od 30 lat, mieszka w Archowum.. Żelazne zasady.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.Charakterystyka postaci powinna składać się z następujących elementów: 1.. Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Jeśli to bohater literacki, pamiętaj, aby podać, z jakiej książki pochodzi i kto jest jej autorem.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004) [] - Ciekawe, czy doktor Jamnik już przyjmuje?. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Ma urodziny w.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści " Felix, Net i Nika ".. Charakterystyka zewnętrzna.. Skonfigurowany przez Neta program służący pierwotnie do sterowania ruchem miejskim, zaawansowany technologicznie - potrafi sam się uczyć, podejmować decyzje; przez nieuwagę Neta wycieka do Internetu, dzieląc się na wiele kopii, z których jedną pan .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. - zastanowił się Net, patrząc na zegarek.. Masz również możliwość przydzielenia plusa osobie, która dodała tę postać do książki.. WSTĘP a) napisz sprawdzoną formułkę: [(imię i nazwisko bohatera) jest (głównym/drugoplanowym.). bohaterem powieści (autor) pt (nazwa książki)] b) ile ma lat, co stało się z jego rodzicami, gdzie mieszka (skąd pochodzi), co robi (np. poszukuje wuja.). Charakterystyka wewnętrzna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt