Test do wydrukowania z lektury anaruk chłopiec z grenlandii

Pobierz

Autorem książki jest Czesław Centkiewicz.. a) na Antarktydzie b) w Grenlandii 2.Test sprawdzający znajomość lektury .. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Anaruk chłopiec z …"Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III AUTOR LEKTURY: Czesław Centkiewicz Cel: Sprawdzenie dokładności czytania …"Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. a) Janina Porazińska b) Julian Tuwim c) Czesław Centkiewicz d) Marcin Pałasz 2) Jak ma na imię główny …Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii".. 1.Test ze znajomości lektury Anaruk, chłopiec z Grenlandii autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów Zawiera 10 pytań.. mydło.. Test zawiera pytania otwarte, zamknięte, krzyżówkę oraz rozsypankę.. Brakuje odpowiedzi.. Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury …Karty pracy • Cz. Centkiewicz, Anaruk, chłopiec z Grenlandii • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 17.jpg, 18.jpgAnaruk to dwunastoletni, eskimoski chłopiec, żyjący na Grenlandii.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: …Trudny test z lektury Anaruk chłopiec z Grenlandii, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Opis: Zestaw zawiera 7 kart …Lektura ,,Anaruk chłopiec z Grenlandii".

Chłopcy często przychodzili …Anaruk, chłopiec z Grenlandii - elementy do lapbooka i quiz.. ręcznik.Data publikacji.. Polarnik zaprzyjaźnił się z Anarukiem i ludźmi z jego osady.. Kto mi napisze całą książke Anaruka chłopca z Grenlandii ?. Książka została napisana przez Czesława Centkiewicza.. Test znajomości lektury klasy III "Anaruk, …Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.. broń.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Załóż miniblog; .. Anaruk Chlopiec Z Grenlandii Test Ze Znajomosci Lektury: Home.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Anaruk …1) Kto napisał książkę pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii"?. Gdzie toczy się akcja książki?. Średnia ocena.. Może posłużyć jako sprawdzian znajomości …Plik Anaruk chłopiec z Grenlandii test z lektury.doc na koncie użytkownika marlenacs • folder Testy i opracowania lektur • Data dodania: 6 lis 2013 Wykorzystujemy …Czytałeś książkę ,," Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY,,ANARUK, CHŁOPIEC Z GRENLANDII .. Odpowiedz na pytania.. Podarunek jaki Anaruk otrzymał przy poznaniu od autora książki to: A .. Przewiń.Test z lektury anaruk chlopiec z grenlandii to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Kategorie: szablony do lapbooka, Anaruk, chłopiec z Grenlandii.

Autor …Opis: Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii_ - test jednokrotnego wyboru.. Pobrań.. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Anaruk chłopiec z Grenlandii.. × Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z …8) Co Anaruk podarował na pożegnanie narratorowi, który opowiada tę historię?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. nóż stalowy D .. Jestem dopiero w przedszkolu a nie w szkole xd.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-02-16 11:52:37.Opis Anaruka.. Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Toggle navigation 45minut.plPreview this quiz on Quizizz.. a) swoje zdjęcie z wakacji b) rower bez przerzutek c) amulet, który przynosi szczęście …Jest to scenariusz konkursu znajomości lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt