Hobbit test i odpowiedzi

Pobierz

Rozwiąż quiz!Test jest króciutki i prosty.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen.Test składa się z 19 pytań.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. False.Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/26/2021 4:30:56 PMTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańSą to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Sprawd ź cofnij .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R..

Tak samo liczba odpowiedzi.

Udostępnij.. Zapaszamy do tego i do wyszukiwania innych quizów i ich wypełniania.Przeglądaj darmowe interaktywne Testy z odpowiedziami w Memorizer.plPlik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Plan odcinka:- o co chodzi w Hobbicie;- 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź"Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: .Zobacz quiz: Hobbit.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Test zawiera 30 pytań.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkien'a.Zobacz quiz: Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.Testy i odpowiedzi klasa 6, nowa era …) Testy do lektur (w pustyni i puszczy, felix, hobbit) cena za 1 przedmiot 20 zł, za całość 120 zł proszę o maila osoby zainteresowane: …Lektura " Hobbit " 2015-02-11 17:55:43 Lektura Hobbit pomocy 2011-12-11 15:04:32 Odpowiedz na pytania dotyczące lektury J.R.R Tolkien Hobbit 2015-05-07 16:00:56Quizy na temat hobbit.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R..

zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.

Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Sprawdź swoją wiedzę!Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Quiz wiedzy o bajce "Lego Ninjago" nadesłany przez Panią Dorotę Zielińską na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Lektury 5 lat temu.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" to znakomita powieść angielskiego pisarza i filozofa, która zabiera czytelnika w niesamowitą podróż po przepięknej a zarazem niebezpiecznej krainie.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Test - wiedza o hobbicie.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Tolkiena.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Opowiada historię dzielnego hobbita i jego towarzyszy krasnoludów.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Test składa się z 12 pytań.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Tolkiena.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W jaki sposób zginął smok Smaug?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt