Test z lektury małego księcia pytania otwarte

Pobierz

5.Gdzie wylądował pilot ?. Tagi dla tego testu: wiedza.. 7.Jak zaczyna się książka ?. Ulubionym zajęciem Małego Księcia było:9. średniej wielkości.. Planecie zagrażały: dęby.. O narysowanie baranka.. Dasz naj ?TEST OCENIAMY ZGODNIE Z PODANYMI NIŻEJ SUGESTIAMI Wariant A Numer zadania Odpowiedź Punktacja 1. ósmego dnia (licząc od zepsucia się motoru) 0-1 2. pustynia Sahara 0-1 3.. 2.Kto mieszkał na np.3 planecie którą odwiedził Mały Książę?. Test zawiera 7 pytań zamkniętych i 8 zadań otwartych.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Mały książę.. Rozwiąż test ».. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. 5.TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Ulubiona rozrywka Ma³ego Ksiêcia to: 12.. Na bezludnej wyspie.. Czy narrator wykonał .Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?. Podaj swoje imię:3.. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Jakie mogą być pytania na teście z treści ,,Małego Księcia'' ?Mały Książę - Test..

Pytania są otwarte i zamknięte.

Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Przeznaczony jest dla klasy II gimnazjum.. a) Zbyszko ; b) Sanderus;Mały Książę nigdy nie rezygnował z raz zadanego pytania.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety .1.Jak nazywała się planeta Małego Księcia ?. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .Test ten posiada typową budowę i sprawdza nie tylko wiedzę, ale i umiejętności uczniów.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. O narysowanie pudełka.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Mały .test szczegółowy z małego księcia.. Kto uratował Danuśkę przed zemstą Zygfryda?. "Mały Książę" 0-1 6. c) A.de Saint Exupery 0-1 7. a) brak wody b) wyruszenie w drogę na .Jest to test sprawdzający znajomość lektury "Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99.. b) większej od Ziemi.. 6.O co Mały Książę poprosił pilota ?. Ludzi 12.. Do chwastów.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. 3.Jak wyglądała planeta Małego Księcia ?. Mały Książę bał się o.. Na jego planecie wyrośnie wielka sosna.. Są naiwne.. Test składa się z 12 pytań.. Mały Książę -.. Chciała być piękna, więc dojrzewała bardzo, bardzo powoli.. Autorem książki "Mały Książę" jest: ………………………………………………………………..

Pytania s otwarte i zamkniˇte.

Czas przeznaczony na wykonanie testu - 90 minut.. Róża całkowicie rozwinęła się niespodziewanie pewnego poranka.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuStrona 6 z 27 OPOP-200-1904Zadanie 4.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. - W 1909 roku nie potraktowano poważnie tureckiego Astronoma, ponieważ miał bardzo dziwne ubranie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Róża pewnego dna zwiędnie.. Otocz kółkiem P, jeśli stwierdzenie jest prawdziwe, albo F - jeśli jest fałszywe.. W Małym Księciu zestawiono na zasadzie przeciwieństwa świat dzieckaTest z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Do zboża.. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Dlaczego w 1909 roku nie potraktowano poważnie tureckiego Astronoma?. Kwiaty są słabe.. Co czuł Mały Książę, gdy po raz pierwszy zobaczył różę?. w przybliżeniu tak duża jak Ziemia.. Nowa era, zamkor, pwn, inne: 2013.. Dlaczego Ma³y Ksi¹¿ê obawia³ siê baranka.Testy do sprawdzianów i kartkówek z lektur - lepsze od chomikuj.. Co przedstawiał pierwszy rysunek wykonany w dzieciństwie przez autora?. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała.. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka..

Prawdziwy zachwyt.Test z lektury Mały Książe.

Poziom trudno[ci: Zredni Karta odpowiedzi 1.. 8.Kto napisał książkę "Mały Książę" ?. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.3.. Zanim Mały Książę wyruszył w swą podróż.. Pokłócił się z różą.. Dlaczego Ma³y Ksi¹¿ê ba³ siê baobabów na.. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. Tak Copyright Wirtualna PolskaMały Książę czuł, że z takiego niezwykłego pędu rozkwitnie coś pięknego.. Jest to test, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu z małego księcia.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Narrator, Mały Książę 0-1 4. c) o świcie następnego dnia 0-1 5.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Zapraszamy!. Rozwiąż nasz quiz1.. - Dla Małego Księcia najcudowniejszym widokiem na świecie był zachód słońca.. (1 pkt) Oceń prawdziwość podanych stwierdzeń w odniesieniu do całego utworu Mały Książę.. braku paliwa w maszynie.. 6.O co poprosił Mały Książę człowieka gdy pojawił się na Ziemi?. Kiedy i gdzie odbył się ślub Zbyszka i Danuśki?. a) pilot b) róża c) Mały Książę 2) W lekturze pojawia się narracja: a) pierwszoosobowa b) trzecioosobowa c) czwartoosobowa 3) Zdarzenia, które nie tworzą akcji, lecz należą do fabuły to: a) wspomnienia, piosenki b) piosenki, opowiedziane historie c) wspomnienia, opowiedziane historie 4) Fabuła to: a) układ wszystkich zdarzeń będących .Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę"..

c) w dworcu zimowym księcia Janusza , podczas choroby Zbyszka .

Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Co dla Małego Księcia było najcudowniejszym widokiem na świecie?. To że na jego planecie wyrośnie wielki baobab.. Róża jednak wolno rozkwitała.. W jaki sposób narrator znalazł się na pustyni?. Łącznie można uzyskać 28 pkt.c) mężem Jagienki z Długolasu; d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe .. Obejrzał zachód słońca.. test dodany 10 lat temu przez madusia95.Jest to test, który pomo|e Ci przygotowa siˇ do egzaminu z maBego ksiˇcia.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.12.. Do pędów róż.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. O narysowanie węża boa zamkniętego i otwartego.Czy znasz Małego Księcia?. a) nie odbył się , bo Danuśka zmarła ; b) w Spychowie , w czasie świąt .. Byłem zirytowany śrubą i odpowiedziałem byle co: 121 — Kolce do niczego nie służą, to czysta złośliwość ze strony kwiatów!. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. c) wodę.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Po chwili milczenia Mały Książę rzucił jakby z urazą: 124 — Nie wierzę ci!. O co poprosił narratora Mały Książę?. TEST Z "MAŁEGO KSIĘCIA" - lektura dla klasy II gimnazjum - I Zadania zamknięte 1.Planeta Małego Księcia to: A) B 662 B) B 612 C) B 612 D) B 666 2.. 4.Kogo kochał Mały Książę ?. Odkrył ją: A) Grek B) Francuz C) Turek D) Włoch1) Kto jest narratorem w "Małym Księciu"?. swej planecie?. Wyczyścił 3 wulkany i wyplewił swą planetę.Kartkówka z wiadomości o lekturze "Mały Książę" GR A..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt