Opis dnia po niemiecku z godzinami tłumaczeniem

Pobierz

6:30 -jem śniadanie.Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło.. (lub 3.15 po południu) O 16.00 jem obiad.. coś w stylu: wstaję o 6:00. o 7:00 mam autobus.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Na sam koniec tej lekcji chciałbym zwrócić uwagę na słowo um - o Przydaje się ono bardzo często w odpowiadaniu na pytania.. "To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem (tzn. przetłumaczyć na j. Niemiecki) Wstaje o 6.30.. (lub o 4 po południu) O 17:20 .Przykłady użycia - "opis" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Następnie jem śniadanie.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Wypowiadając słowa, które układaliśmy specjalnie z .. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. - O jedenastej; Um siebzehn Uhr zehn - O siedemnastej dziesięć; Przy okazji warto znać jak jest zegar po niemiecku.. Później ćwiczę.. Zrobiłam zadanie domowe.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.oto opis po polsku: Moja ostatnia zabawa urodzinowa odbyła się 25 czerwca ubiegłego roku..

Opis dnia po niemiecku - wzór.

Wstaję o siódmej 2.. O 15:15 kończę lekcje.. O godzinie 7:00 jem sniadanie.. Odwiedzając niemieckie restauracje, spotkacie się z różnymi wariantami jadłospisu.. O 7:30 jadę do szkoły.. I wake up and make myself a nutritious breakfast.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Polish Okres półtrwania w fazie eliminacji u pacjentów waha się od 4, 7 do 13, 2 godzin .Von 15:30 bis 17:30 Uhr habe ich Hausaufgaben gemacht.. Jem kolację o 20.. Zjadłam śniadanie.. Wstaję i idę do łazienki.. To wspaniały gest, który nic nie kosztuje, a tak wiele znaczy, bo składając życzenia pokazujemy drugiej osobie, że o niej pamiętamy.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Pomoże ktoś z niemieckim?. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Życzenia po niemiecku Jak składać życzenia osobom niemieckojęzycznym?. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Witam, czy ktoś by mi mógł pomóc napisać opis dnia po Niemiecku?. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. O 7:20 jem śniadanie.. TŁUMACZENIE: Wstaje o 6:40.. Potem poszłam do szkoły.. Śniadanie kończę o 6:45..

Opis dnia z godzinami.

Do szkoły wychodze o 7.20.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. W dzień urodzin moja mam upiekła duży i pyszny tort.. O godzinie 7:00 jem sniadanie.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa pismo z dnia w słowniku online PONS!. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. O 15:00 jem obiad.. 2012-05-27 21:49:29TŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Opis dnia po niemiecku - wzór.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Między 16-17 pomagam w domu.. Zjadłam obiad.. O 15 jem obiad.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. Kilka dni wcześniej wysłałam zaproszenia dla przyjaciół i znajomych.. Później mam trening.. W domu odpoczywałam.. Idę spać o 22.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. Składanie życzeń to piękny zwyczaj, a okazji ku temu mamy wiele - urodziny, imieniny, święta czy inne ważne okazje.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opis dnia po niemiecku z godzinami.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania..

Plan dnia po niemiecku.

w szkole jestem od 7:30 do 13.. Od 15:30 do 17:30 odrabiam zadanie domowe.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. O godzinie 15 wszyscy zaproszeni goście byli już u mnie w domu.niemiecki!. O 7.00 idę się umyć.. Od 16 do 17 odrabiam lekcje 8. od 18 do 20 spotykam sie z przyjaciolmi 9. o 22 myje zeby 10. o 22:30 idę spać .TŁUMACZENIE: Wstaje o 6:40.. Po południu poszłam do domu.. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku ?. Das Mittagsmenü- to dania, które serwowane są w porze obiadowej, w godzinach 12-14.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa opis pierwszego dnia w słowniku online PONS!. Przygotowywałam ją razem z rodzicami i siostrą.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tak, tak… Tak samo jak godzina!Przykłady użycia - "godzinami" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. O 8.00 zaczynam lekcje.. O 7.15 ubieram się.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenie: Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. Od 8:00 do 14:20 jestem w szkole..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Od 19:00 do 21:00 jestem na .Zadanie: opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze doOpis jednego dnia w szkole po niemiecku?. Polish Aby edytować tytuł lub opis linii, kliknij ją w celu otwarcia okna informacyjnego.Podawanie godziny po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt