Wymień trzy przyczyny które twoim zdaniem w największym stopniu zadecydowały

Pobierz

Turystyka: - wypoczynkowa, - poznawcza.. Wymień dwa fakty, które twoim zdaniem w największym stopniu przyczyniły się do wzrostu znaczenia Polski w okresie panownia Jagiellonów.3.. POmożecie 1.wymień partie polityczne które obecnie odgrywają głowną rolę na polskiej scenie politycznej 2.wyjaśnij pojęcie nacjonalizm i patriotyzm wkaż podobieństwa i róznice oraz podaj…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Wymień trzy wynalazki, które- twoim zdaniem najbardziej przyczynily się do rozwoju ludzkości.. Wymień czynniki zewnętrzne i wewnętrzne determinujące sukces i niepowodzenie przedsiębiorstw, a następnie omów te z nich, które według Ciebie mają największe znaczenie.. brak oświetlenia w nocy.. Podlaskim?. odpowiedział (a) 30.11.2011 o 18:12.. Ze względu na cele: - biznesowa, - motywacyjna - wyjazdy z firmy jako nagroda, - kongresowa - uczestnictwo w konferencji.. kumoterstwo w urzędach, nepotyzm, korupcja, zły burmistrz.. Przedstaw inne zjawiska, które twoim zdaniem mają wpływ na negatywną ocenę pol .. na podstawie źródła A Wymień dwa czynniki, które, zdaniem prezydenta miasta, zadecydowały o tym, że Łódź w połowie XIX w. stała się głównym ośrodkiem przemysłu bawełnianego w Królestwie Polskim.Pytanie 4 - Wymień trzy wady życia w Międzyrzecu..

0-5 p.Wymień trzy przyczyny, które Twoim zdaniem w największym stopniu zdecydowały o powstaniu Polonii.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Omów rolę przedsiębiorcy w kształtowaniu czynników wewnętrznych i zewnętrznych wpływających na sukces spółki.. 250. brak pracy zarówno dla młodych, jak i doświadczonych.. Lepsze zarobki w innych krajach.. Chęć poznania nowych kultur i obyczajów.. 50. brak rozwoju i perspektyw.. Lepsze bytowanie.. Turystyka: - twarda - jak najwięcej zwiedzać, - miękka - poznajemy, wrażenia.. Co zadecydowalo o ich rozpowszechnieniu?. Przyrodnicze czynniki rozwoju rolnictwa w Polsce .. brak atrakcji kulturalnych i. rozrywek.. Rzeźba terenu w Polsce ogólnie sprzyja działalności rolniczej, ponieważ aż 75% powierzchni zajmują płaskie lub tylko lekko pofałdowane niziny.2 Piazza Navona - jeden z najokazalszych placów w Rzymie..

Która z nichTwoim zdaniem jest najważniejsza?

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jeśli masz taką możliwość, porozmawiaj na ten temat z radnym.Zagrożeniami są zmiany w środowiskach intensywnie eksploatowanych turystycznie,zakłócenia równowagi w ekosystemach np.: intensywnie eksploatowane trasy narciarskie w Tatrach gdzie po zimie odbywa się wypas owiec.. Możesz odwołać się do informacji z różnych źródeł o następujących falach migracji Polaków •do USA na przełomie 19 i 20 wieku • do Wielkiej Brytanii w latach •w głąb ZSRR w latach .. Uzasadnij swój wybór i porównaj go z wyborem koleżanek i kolegów.. licze na naj.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Wymien trzy przyczyny ktore - twoim zdaniem - w najwiekszym stopniu zdecydowaly o powstaniu Polonii.Wymień trzy przyczyny,które - twoim zdaniem - w największym stopniu zdecydowały o powstaniu Polonii.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wymień trzy przykłady działań, które, Twoim zdaniem, należałoby podjąć, aby zmniejszyć poziom bezrobocia na obszarach wiejskich.1.Przyczyny rewolucji w Anglii w 17 wieku 2.Przebieg rewolucji Przedmiot: Historia / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: dzastin405 5.5.2010 (20:07) Wymień po 3 przyczyny wojen: -polsko-szwedzkiej -polsko-rosyjskiej -polsko Przedmiot: Historia / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: sylwuniaa 6.5.2010 (17:46) przyczyny jednoczenia ziem polskich Przedmiot .4 maja w szybkiej sondzie zapytaliśmy Was który kraj Waszym zdaniem w największym stopniu przyczynił się do pokonania III Rzeszy w trakcie II wojny światowej Dziś przedstawiamy wyniki naszej sondy!który kraj Waszym zdaniem w największym stopniu przyczynił się do pokonania III Rzeszy w trakcie II wojny światowej Dziś przedstawiamy wynikiKryzys migracyjny w Europie (również kryzys uchodźczy) - toczący się na początku XXI wieku w Europie kryzys spowodowany masowym przybywaniem uchodźców i imigrantów na ten kontynent.Jest to największe tego typu zjawisko od czasów II wojny światowej.Za początek kryzysu uznaje się 2015 rok, ale już wcześniej wzrastała liczba imigrantów i uchodźców przybywających do Europy.Kampania wrześniowa (inne stosowane nazwy: kampania polska 1939, wojna polska 1939, wojna obronna Polski 1939) - obrona terytorium Polski przed agresją militarną (bez określonego w prawie międzynarodowym wypowiedzenia wojny) wojsk III Rzeszy i ZSRR (Armia Czerwona); pierwszy etap II wojny światowej.Od 3 września 1939 wojna koalicyjna Polski, Francji i Wielkiej Brytanii przeciw Rzeszy .Przeanalizuj polityczne przyczyny tego stanu rzeczy..

Wymień trzy zewnętrzne przyczyny upadku Rzeczypospolitej w XVIIIw.

Wówczas (w 1995 r.) trzy czwarte ankietowanych wyrażało opinię, że warto było zmieniać ustrój.. To ma być wypracowanie plis potrzebuje odpowiedzi do jutraZaznacz trzy czynniki, które w największym stopniu utrudniają rozwój większości państw Afryki.. 6.5.Wymień trzy problemy,które, twoim zdaniem, powinny zostać rozwiązane przez gminne (miejskie) władze samorządowe w pierwszej kolejnosci.. 1 Wymień trzy przyczyny które - Twoim zdaniem - w największym stopniu zdecydowały o powstaniu Polonii 2 1 wymień dziedziny aktywności Polonii 2 odpowiedz czy polski rząd powinien ułatwić powrót do kraju Polakom którzy opuścili ojczyznę np. zostali wywiezieni do Kazachstanu.Uzasadnij swoją opinię PLIS POMOCYonaxdeee.. Działalność rolnicza w naszym kraju uzależniona jest od trzech głównych czynników przyrodniczych - rzeźby terenu, jakości gleby i klimatu.. B: do Wielkiej Brytanii w latach 1939- 1945, C: w głąb ZSRR w latach 1939 - 1944Wymień trzy czynniki które twoim zdaniem w największym stopniu zdecydowały o powstaniu Polonii.. 200. zła jakość dróg i chodników.. Możesz odwołać się do informacji z różnych źródeł o następujących falach migracji Polaków; A: do USA na przełomie XIX i XX w. spuszczanie ścieków z ośrodków wczasowych wprost do jezior czy rzek zbyt duża liczba osób odwiedzająca parki narodowe czy rezerwaty powszechne zaśmiecanie pól biwakowych i miejsc postoju zbyt wielka ingerencja w naturalne środowisko infrastruktury technicznej.4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt