Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej za ii półrocze w przedszkolu

Pobierz

Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.1 ANALIZA I WNIOSKI Z PRACY WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNO - OPIEKUŃCZEJ ZA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 Gr I 2,5;3;4 latki Wychowawcy grupy: mgr Monika Buziak - HalberdaPlik sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej.doc na koncie użytkownika jo-chom • folder SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • Data dodania: 5 lip 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rady pedagogicznej Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Bochni z dnia 04.03.2020 r. ANALIZA I WNIOSKI Z PRZEBIEGU PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZEJ I INNEJ DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ PRZEDSZKOLA ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W GRUPIE III 4 i 5-cio latki Wychowawcy: mgr Katarzyna Cieśla, mgr Agnieszka ZającPodsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016.. Stan grupy wynosi 24 dzieci, 13 dziewczynek i 11 chłopców.. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ Z I SEMESTRU DZIECI 6‑LETNICH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 - GRUPA KOTKI.. Prowadziłam dokumentację wychowawcy grupy zgodnie z zasadami obowiązującymi w przedszkolu ( dziennik zajęć, karty obserwacji dzieci, diagnoza dojrzałości dzieci 5 - letnich, zeszyt kontaktów z rodzicami)..

Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie VII ( 5 latków) za rok szkolny 2014/ 2015.

Praca wychowawczo- dydaktyczna .Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczej w roku szkolnym 2019/2020 w grupa dzieci "BIEDRONKI": Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza w grupie 5-latków oparta była na programie wychowania przedszkolnego "Od zabawy do nauki.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści zawartych w programie wychowania przedszkolnego "Zanim będę uczniem" Wydawnictwa Edukacja Polska.Małgorzata Bucior Przedszkole Miejskie Nr 2 Zamość Sprawozdanie z II półrocza pracy dydaktyczno - wychowawczej w grupie dzieci czteroletnich Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, chętnie podejmowały nowe wyzwania.. Grupa VII- 5latki składa się z 11 dziewczynek i 12 chłopców oraz 2 dziewczynki (Maja G. i Maja P.). GRUPA II- 3 LATKI.. Grupa I prowadzona jest przez nauczycielki: XX.. SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ ZA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011.. .Następnie w lewym pasku bocznym "Manage Purchases", usunąć dane logowania/Payments Methods - Delete.3 Podsumowanie pracy dydaktyczno wychowawczej za pierwsze półrocze Diagnoza i ocena stopnia realizacji zadań wynikających z planu pracy przedszkola i Statutu - sukcesy, trudności Dyskusja Wnioski i uwagi rodziców, nauczycieli do .Plik Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docx na koncie użytkownika barabell • folder sprawozdania,podsumowania • Data dodania: 21 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie za pierwsze półrocze z pracy dydaktyczno-wychowawczej w grupie 5latków..

Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w II półroczu w grupie 4-latków Grupa "Muchomorki" liczy 25 dzieci: 13 dziewczynek i 12 chłopców.

ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO.. Kontynuując realizację treści programowych w oddziale przedszkolnym, stwarzałam sytuacje sprzyjające aktywizowaniu myślenia i doskonalenia sprawności umysłowych: spostrzegania, porównywania, odnajdywania różnic, klasyfikowania, analizy i .Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczej za II semestr roku szkolnego 2012/2013 w grupie dzieci 3, 4-letnich.. We wrześniu grupa liczyła 30 dzieci.. Oddział pracuje od godziny 8.00 do godziny 15.00.. W ciągu semestru 3 dzieci zrezygnowało z uczęszczania do naszej grupy.. są 4-latkami.. Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docxsprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktyczno opiekuŃczej za rok szkolny 2014/2015 grupa 3,4 latki We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Praca wychowawczo-dydaktyczna prowadzona była w oparciu o Podstawę programową wychowania przedszkolnego dla .Kinezjologia edukacyjna w przedszkolu; Edukacja ekologiczna - zdrowie i bezpieczeństwo; Procedura i dokumentacja awansu zawodowego nauczyciela..

Na ich miejsce przyjęto jednak inne osoby.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".

Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Codziennie czytana literatura dziecięca sprawiła, że dzieci chętniej wypowiadały się na określony temat, wzbogacały zasób słownictwa, uczyły się .SPRAWOZDANIE Z ZAJĘC DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt