Dlaczego balladyna zabiła pustelnika

Pobierz

Szydziła z zamiaru Aliny zostania panią.. Balladyna odrzuca tę propozycję.Balladyna, jako pierwszą zabiła swoją siostrę Alinę, która podpuszczała ją, czuła się pewnie, bo to ona.Balladyna zabiła Aline z zazdrości o kirkora.. Jej ofiarą okazał się również, Kostryn, który również był odpowiedzialny za niektóre zbrodnie./ Jakie plany wobec Kirkora mają Balladyna i Kostryn?. Znalazł ciało swojej ukochanej Aliny i domyślił się reszty.balladyna zabiła swoją siostre ponieważ była zazdrosna że kirkor wybierze ją a nie balladynę.. / Co Balladyna rozkazuje Kostrynowi zrobić z Pustelnikiem?. Przestraszona Balladyna pragnęła przekupić Pustelnika, jednak ten nie przyjął żadnych pieniędzy.. Zabójstwo za zabójstwem, ta sytuacja zatraciła Balladynę.. 2010-04-14 17:09:22Własnymi rękami zabiła Pustelnika Gralona, Grabca i Kostryna, a zabójstwo swojego męża Kirkora zleciła jego armii.. a za coś płaciła?. Trzeba także pamiętać o tym, że po zabójstwie swojej siostry Aliny na czole Balladyny pojawiło jej się czerwone znamię, które bardzo chciała ukryć .A.. Ponieważ się bała, bała się, że wszyscy dowiedzą się, kto naprawdę zabił Alinę, wstydziła się tego.. Balladyna zamiast ponieść konsekwencje swoich czynów obarczyła winną innych, których następnie skazała na śmierć.. Pytała, czy kocha Kirkora.. Wspomina, że sam był niegdyś władcą licznego narodu i nosił imię Popiel III.Poleciła swojemu kochankowi zabójstwo Pustelnika, gdyż Popiel III znał prawdę o morderstwie Aliny..

PUSTELNIK Tyś siostrę zabiła!

Pragnie kupić od niego lekarstwo na znamię widniejące na czole.. B. Podsłuchiwał rozmowę Balladyny z Pustelnikiem.. Kiedy kochanek zagroził jej władzy, dziewczyna otruła go.. BALLADYNA Za twoje leki.. Pustelnik domyślił się, że to znamię nie pochodzi od malin, jak powiedziała Balladyna, lecz jest to krwawe znamię.Kogo i z jakiego powodu zabiła Balladyna?. Balladyna przeczuwa, że rycerz pragnie ją zabić, dochodzą jednak do porozumienia i postanawiają oboje zawalczyć o tron z Kirkorem, który przecież wie, że obecny posiadacz korony jest oszustem.. następnie otruła kostryna- tego rycerza.. wystąpiła z rycerzem kirkora przeciw niemu.. Pustelnik odkrył jej tajemnicę, gdy Balladyna przyszła po poradę w sprawie usunięcia krwawego znamienia z czoła.Oskarżona zabiła Pustelnika, nasuwa się pytanie, dlaczego?. Pustelnik wiedział, że Balladyna zabiła Alinę.Pustelnik zginął, gdyż Balladyna bała się, że odkrył jej tajemnicę.. […] BALLADYNA Starcze, ja nic nie wyznałam.. Podobne zadania.Kim był dawniej Pustelnik?, Po jaką radę zwrócił się do Pustelnika Kirkor?, Po co Balladyna udała się do Pustelnika?, Jak zginął Pustelnik?, Kim była Goplana?, W jaki sposób Goplana poznała Grabca?, O kogo była zazdrosna Goplana?, Która z sióstr była starsza?, Dlaczego siostry miały iść na maliny?, W jaki sposób Balladyna zabiła Alinę?, Kto był świadkiem morderstwa .BALLADYNA Starcze!.

2010-01-27 22:28:55 Kogo zabiła Balladyna ?

Kirkora podstępnie wciągnęła w nierówną walkę i zabił go Kostryn.. Chcieli go zabić aby Balladyna mogła sama rządzić królestwem oraz dlatego, że wiedział co zrobiła Balladyna.. PUSTELNIK Bogdaj rana gniła, Aż cienie śmierci na całą .. Zabójstwo Kirkora Mąż Balladyny - Kirkor ginie prawdopodobnie z kilku powodów.Zabójstwa, do których przyczyniła się Balladyna Zabójstwo Pustelnika Jak: Balladyna zleciła zabójstwo Kostrynowi.. AKT V SCENA 1-zabójstwo Aliny podczas zbierania malin w lesie , chciała wygrać turniej który miał rozstrzygnąć kto zostanie żoną Kirkora, zabiła ją z zazdrości-zabójstwo matki , zabiła ją z obawy przed odkryciem zbrodni przez matkę i dlatego,że przypominała jej o przeszłości-zabójstwo Grabca, zabiła go bo chciała zdobyć władzę, chciała zdobyć koronę Lecha - zabójstwo Kirkora, namówiła Kostryna do zabicia Kirkora, gdyż chciała zdobyć całą władzę-zabójstwo Kostryna .Gdy pasterz poszedł, do Pustelnika zawitała sama Balladyna.. za co płacisz?. W imię tej ambicji zabiła wiele osób: Swoją siostrę Alinę - zabiła ją nożem, ponieważ to ona chciała wyjść za Kirkora i żyć w bogactwie; Posłaniec Gralon - aby nie zostać zdemaskowaną, Grabca - zabity we śnie, żeby odebrać .Balladyna zleca zabicie Pustelnika, ponieważ usuwa wszystkich świadków, którzy wiedzieli o zabójstwie siostry..

2010-06-01 20:20:41 Balladyna zabiła Kostryna(swojego męża)?

Wyciągnęła nóż.Własnymi rękami zabiła Pustelnika Gralona, Grabca i Kostryna, a zabójstwo swojego męża Kirkora zleciła jego armii.. Dlaczego?. Zabójstwo za zabójstwem, ta sytuacja zatraciła Balladynę.. Nwm jaki był motyw tych zbrodni, pomoże ktoś ?. Balladyna każe Kostrynowi zabić Pustelnika, ponieważ ten o wszystkim wiedział.Koronę przynosi Kostryn.. Balladyna zleca też Kostrynowi zabójstwo Pustelnika.Informuje, że Kirkor wraz z wojskiem zatrzymał się w chacie Pustelnika, niedaleko miejsca, gdzie znaleziono padlinę tura.. o przeklęta!. Nie chce powiedzieć, w jaki sposób powstała rana.. Kostryn zarzuca Gralonowi kłamstwo i wyzywa go na pojedynek.. BALLADYNA Nie - nie -masz złoto - jeszcze tyle troje Przyniosę… PUSTELNIK Słuchaj!. Obiecywała Balladynie, że znajdzie jej męża, który będzie rycerzem.. Balladyna dobywa miecza i zabija rycerza.Balladyna zleca zabicie Pustelnika, aby nie mógł włożyć swojej korony i stawić się na zamku.. Pustelnik zginął powieszony na drzewie.. REKLAMA.Pustelnika odwiedza przerażona Balladyna.. Moim kolejnym argumentem jest okrucieństwo Balladyny wobec swoich najbliższych: matki, siostry i męża.Alina nie rozumiała, dlaczego jej szczęście wywołało ból u siostry.. Pustelnik zginął przez powieszenie.. Po zabójstwie Grabca, Balladyna zleca morderstwo Kostrynowi, ponieważ Pustelnik mógł być niewygodnym świadkiem jej czynów..

Żeby przejąć władzę wraz z Kostrynem zabiła Kirkora.

Do chaty pustelnika położonej w lesie blisko jeziora Gopło przybywa Kirkor, by zasięgnąć rady w sprawie swojego przyszłego ożenku.. Żeby przejąć władzę wraz z Kostrynem zabiła Kirkora.. Czwartym, a zarazem ostatnim dowodem mojej słuszności zostanie cała rozprawa sądowa.. Balladyna zabiła swoją siostre Aline nożem poniewaz chcą zdobyc tego sameego męza i mają zebrac koszyk malin i która wiecej zbierze ta wyjdzie za Kirkora .. Balladyna nie zareagowała życzliwie na zamiar zgodnego zażegnania sporu przez Alinę.. Wdowę musiała zabić, gdyż jako jedyna wiedziała o jej chłopskim pochodzeniu.. KatrinaPomocna123.. Moim kolejnym argumentem jest okrucieństwo Balladyny wobec swoich najbliższych: matki, siostry i męża.Poleciła swojemu kochankowi zabójstwo Pustelnika, gdyż Popiel III znał prawdę o morderstwie Aliny.. Obie siostry miały zbierać maliny i któsa pierwsza zberze pełny dzbanek, to wyjdzie za kirkora.Streszczenie szczegółowe AKT I, Scena 1.. Pustelnik jednak domyśla się, że kobieta zabiła siostrę.. Chciała, aby starzec zaradził jak pozbyć się krwawego znamienia na czole.. Dlaczego?. Dowiadujemy się także, iż Balladyna jest w ciąży.. Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycie.. Kirkora - to ona sprawiła, że zginął w walce z Kostrynem.Balladyna to bohaterka utworu Juliusza Słowackiego o tym samym tytule.. Kiedy kochanek zagroził jej władzy, dziewczyna otruła go.. Przedstawiona jest jako osoba chorobliwie ambitna.. Alina wygrywa .Balladyna zabiła: - Alinę - chciała zdrobyc Kirkora (nożem) - Kostryna - żeby nie wyjawił jej sekretów (otruła) - Pustelnik - ponieważ myślała że odkrył jej tajemnice - Matkę - ponieważ wiedziała o jej chłopskim pochodzeniu (kazała ją torturować) - Kirkora - dla władzy (zabił go Kostryn)Balladyna niebezpośrednio (nie własnymi rękoma) zabiła: Pustelnika - bo wiedziała, że zna jej sekrety.. A czemu zginął Gralon to nie pamiętam xd No i jak już ci napisali zabiła Alinę by zabrać jej dzban z malinami.Dlaczego Balladyna zabiła : Pustelnika, Kirkora i Kostryna ?. Trzeba także pamiętać o tym, że po zabójstwie swojej siostry Aliny na czole Balladyny pojawiło jej się czerwone znamię, które bardzo chciała ukryć, ewidentnie się go wstydziła.W ten sposób Balladyna zabiła z zimną krwią m.in. Kirkora, Grabca, Gralona oraz Pustelnika.. Proponuje, że obudzi zmarłą, by ukoić wyrzuty sumienia hrabiny i zmazać plamę na twarzy.. Starca zamordowano na jej rozkaz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt