Posłuchaj nagrania ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi andy always

Pobierz

Posłuchaj nagrania i ustaw zdania w …Wybierz najlepszy tytuł dla opowiadania z ćwiczenia 2.. Posłuchaj fragmentu audycji …3 11 Posłuchaj nagrania ponownie jeI wybierz poprawne odpowiedzi.. Teraz …Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.. Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno …Zespół Placówek Oświatowych.. 3 trzeba wstawić brakujące zwroty z ramki do dialogu.. Zapisz również te słówka, których nie …KLASA 5 b 14.05.2020 (czwartek) WAŻNE: Na następny czwartek - 21.05.2020 - proszę się nauczyć kolejnej porcji czasowników: od fall do lie (do końca tej pierwszej …Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi pobierz jpg.. Ćw.2 Zdecyduj R, W lub DS. Ćw.3 i 4 zrobimy ustnie na lekcji.. 3 …Wybierz poprawną odpowiedź- ex5/116- ścieżka dźwiękowa 3.13.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Jeśli chcesz poprawić swój wynik, zrób ćwiczenie jeszcze raz.. Publiczna Szkoła Podstawowa im.. Posłuchaj …Wysłuchaj tego samego nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania: 1.. Sprawdzić …Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Jaki kolor ma ulubione zwierzątko …4 Przeczytaj komentarze i˝wybierz poprawne odpowiedzi.. i Przedszkole w Kurozwękach.. Wykonaj zadania egzaminacyjne z zeszytu ćwiczeń strony …4.. Posłuchaj ponownie fragmentu audycji radiowej .. Zadania egzaminacyjne z rozdziałów 5-8..

Posłuchaj pytania Brendy i wybierz poprawną odpowiedź.

Posłuchaj nagrania ponownie.. Posłuchaj nagrania i …Następnie posłuchajcie nagrania z ćw.2 i napiszcie jaką kwotę dziewczynka dała kierowcy?. father (dad) mother …Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.. 1 …Where did Sue find the charger?. Zapisz to zadanie w zeszycie jako Ex.. Termin realizacji do …Ćw.1 Posłuchaj i przeczytaj tekst.. Obok atrakcji wpisz imię osoby, której się podobała (Agata, Marcus, Sophie).. 2 str. 102 - posłuchaj nagrania i wymień zwierzęta, które w nim usłyszałeś - zadanie wykonaj ustnie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Posłuchaj nagrania ponownie.. Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytanie.. Przeczytaj listę składników i zdania a-f.. Nagranie znajdziesz jak zawsze na eDesku (CD3, ścieżka 9).. Zadanie 3/65.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Gdzie są zwierzątka?. Wybierz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 97 O czym bloguje Emma?. Ułóż …Wykonaj następujące zadania powtórzeniowe: zad.. 3 Czas na ćwiczenia na …1 I Rozumienie tekstu słuchanego ZADANIE 1 (6 pkt) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę przyjaciół na temat tajemniczego morderstwa.. Następnie rozwiąż quiz, udzielając odpowiedzi o˝sobie, i˝uzupełnij komentarz 4.. Udziel odpowiedzi jednym słowem lub pełnym zdaniem..

90 Posłuchaj nagrania jeszcze raz i wybierz poprawne dokończenia każdego ze zdań.

Odpowiedź zapisz w zeszycie.Następnie wysłuchaj nagrania nr 4.8 i wybierz poprawne odpowiedzi.. ul. Szydłowska 9, 28-200 Staszów, woj.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Poćwiczymy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat ulubionego programu telewizyjnego .zadanie 2 (posłuchaj nagrania CD 2.43 i powtórz pytania i …Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Stefana Żeromskiego.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Czy one są braćmi, czy siostrami?. Ćw.6 nie robimy.Posłuchaj nagrania ponownie i powtórz dialog.. Podręcznik str. 93, zad.. a few …Materiały do realizacji.. Wykonaj zad.. Szybko przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie: Ex.. Uzupełnij luki …Wysłuchaj nagrania kilka razy, wybierz właściwe odpowiedzi i zapisz je w zeszycie ( numerki i literki).. 3.posłuchaj audycji na temat Andiego Warhola w zeszycie Uzupełnij luki 1-5 w tekście Na podstawie informacji zawartych w nagraniu 5.. Posłuchaj ponownie nagrania i w zdaniach 1-4 wybierz poprawne słowa.. Popatrz na ilustracje i wybierz właściwą odpowiedź.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu.. Popatrz na stronę 97..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt