Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne

Pobierz

Uwaga.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uwaga!. 1.4.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Podkreśl w nawiasach fragmenty zdań zgodne z prawdą.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. Uwaga!. Uwaga!. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. 2.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1.. 1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. She asked me (czy lubię) _____ food festivals.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. They (grają) basketball tomorrow - the 1 I cant walk(tak szybko jak) you.. TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.

Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. logiczne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 9.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. wpisz fragmenty z odpowiednim numerem przykładu.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać .. Zadanie 16 1.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

2.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.

i ortograficznie.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Uwaga!. Uwaga!. This bike (nie jest mój) _____.. 2.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań Uwaga w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2017-04-07 18:39:41 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uwaga!. Wpisując fragmenty zdań, nie możesz zrobić żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 1.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2010-09-11 16:07:22; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2..

1.Przetłumacz ja język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawnie.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. My dad (uwielbia żeglować) _____ the summer.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Czy ktos pomóglby mi przetłumaczyć te zdania?. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2013-05-13 20:07:54 Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. 1 This bike (nie jest mój) _____.. It's my brother's.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 3.Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.

W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. So lets slow down a bit.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 7.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Upewnij się, że wpisywane sformułowania są poprawne gramatycznie.. 2011-12-06 17:52:45; Przeczytaj podane zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. 2.Zadanie 1) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach (1.1-1.4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. (Lepiej powiedz) … the truth this time.. 1 (Zawsze traktowano mnie .. 1.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. 2011-12-06 17:52:45; przetłumacz podane zdania na język angielski 2014-03-24 18:06:23; przetłumacz na język angielski zdania; 2009-10-01 16:37:36; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Uwaga!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt