Wehikuł czasu przeniósł kopciuszka w xxi wiek

Pobierz

Napisz nową wersję baśni.. Napisz współczesną wersję mitu o Dedalu i Ikarze.Nowoczesna wersja Kopciuszka.. przygotuj się do napisania współczesnej baśni o tej bohaterce.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Wehikuł czasu przeniósł bohatera Opowieści Wigilyjnej do XXI wieku napisz współczesną wersje historii ebenezera Scroga twoja praca powinna liczyć co najmniej 220 słów .Postaraj sie zachować charakter i jezyk bohatera .Wehikuł czasu przeniósł Prometeusza w XXI wiek.Wymyśl i zapisz współczesną wersję mitu o tej postaci.. Dziewczyna w tym czasie .Proszę o pomoc !. 2)Wyobraź sobie, że Kopciuszek dostał od wróżki siedmiomilowe buty.. Z góry dziękuje .. Question from @Kkarolinarudzk - Szkoła podstawowa - PolskiWehikuł czasu przeniósł Prometeusza w XXI wiek.. gdy mężczyzna w podeszłym wieku wręcz przysypiał na swojej małej łódeczce.. Przygotuj się do napisania współczesnej wersji baśni o tej bohaterce.. Napisz współczesną wersję mitu o Tezeuszu i Ariadnie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.100 PUNKTÓW!. Przez wiele lat wiodło im się doskonale, a dom rozbrzmiewał ich ulubioną muzyką.. Napisz współczesną wersję mitu o Tezeuszu i Ariadnie.. Co wiemy o wypowiedzeniach?- przypomnienie wiadomości str.227 Podręcznik.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wehikuł czasu przeniósł cie do XVI wieku.. Znajdziesz tu dwie przykładowe wypowiedzi twórcze na sprawdzian ósmoklasisty z języka polskiego, zamieszczone w informatorze o sprawdzianie ósmoklasisty z języka .wyobraź sobie że wehikuł czasu przeniósł złotą rybkę w XXI wiek do polskiego jeziora..

Wehikuł czasu przeniósł Kopciuszka w XXI wiek.

W tym celu odpowiedz na pytania.. w tym celu opowiedz na pytania: 1 kto ujrzał złotą rybkę 2 komu bohater który spotkał złotą rybkę opowiedział o tym zdarzeniu 3 o spełnienie jakich życzeń została poproszona rybka 4 czyje to były życzenia 5 jak się .. Napisz współczesną wersję baśni o tej postaci.. str.218 z Podręcznika , lub zad.. Następne dni, zdawały się przesycone .Wyobraź sobie, że wehikuł czasu przeniósł złotą rybkę w XXI wiek do polskiego jeziora.. Dziewczyna codziennie odkurza i myje okna, ściera kurze… Pewnego dnia widzi ją pracownik biura - młody chłopak.. Kto ujrzał złotą rybkę Komu bohater, który spotkał złotą rybkę, opowiedział o tym zdarzeniu?Wyobraź sobie że wechikuł czasu przeniósł złotą rybkę w XXI wiek do polskiego jeziora.. Dawno, dawno temu żyli sobie szczęśliwi Hip - Hopowcy.. Napisz opowiadanie z dialogiem ze spotkania z mikołajem kopernikiem.. Str. 218 z Podręcznika.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. 3) Napisz nową wersję legendy o panu Twardowskim, którego pracownikWehikuł czasu przeniósł bohaterów mitologicznych do XXI wieku.. Napisz współczesną wersję baśni o tej postaci.. Pojmani przez Zakon Ryżokitowców resztę życia .Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.3..

prosze na jutro..Wehikuł czasu przeniósł Kopciuszka w 21 wiek.

Mimo sennej pogody i porannej mgiełki szpakowato włosego od lat zachwycał ten moment.. Niestety, pewnego lata matka dziewczynki ciężko zachorowała i po tygodniu zmarła.Wehikuł czasu - zadanie wypowiedzi twórczej.. W tym celu odpowiedz na pytania.. Napisz współczesną wersję baśni o tej postaci.. napisz opowiadanie twórcze.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Proszę o pomoc !. qathin qathin Zarysuję tylko opowiadanie.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Napisz współczesną wersję mitu o tej postaci.. Str. 218 z Podręcznika, lub zad.. Wehikuł czasu przeniósł bohaterów mitologicznych do XXI wieku.. W XXI w Kopciuszek mógłby być sprzątaczką w biurowcu.. Wehikuł czasu przeniósł Kopciuszka w XXI wiek.. Mieli córkę jedynaczkę, która także była fanką Hip - Hopu.. Przygotuj się do napisania współczesnej wersji baśni o tej bohaterce.. Wehikuł czasu przeniósł Kopciuszka w XXI wiek.. Kolejny wynalazek Dedala przeniósł mitologicznego bohatera w XXI wiek i uczynił go nauczycielem techniki w szkole.. Napisz współczesną wersję tej baśni.. Kto ujrzał złotą rybkę Komu bohater, który spotkał złotą rybkę, opowiedział o tym zdarzeniu?Napisz opowiadanie Wyobraź sobie że wechikół czasu przeniósł bohaterów syzyfowych prac do współczesnych szkół opisz spotkanie z nimi.Wehikuł czasu przeniósł Kopciuszka w XXI wiek..

Wehikuł czasu przeniósł bohaterów mitologicznych do XXI wieku.

Napisz współczesną wersję baśni o tej postaci lub zad.2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt