Testy z lektury balladyna

Pobierz

Kim jesteś z "Zemsty"?. Ilość pytań: 19.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Pytania zawarte w teście.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Test: Mały książę - test znajomości lekturyTEST Z LEKTURY PT.Balladyna - sprawdzian znajomości lektury (12 wersji krótkiego testu ) Oprac.. Co planuję Balladyna jeśli jej wojsko przegra?Balladyna na egzaminie Treści związane z lekturą potrzebne do egzaminu Motywy Balladyny.. 2011-12-20 15:04:42Gatunek.. Zablokuj Zgłoś.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Przeglądaj testy Zaloguj się.. Tagi dla tego testu: Przyjemny.. autor: Elżbieta Chrostowska aktualizacja treści: 09.07.2017. obsługa internetowa testu: Zbigniew Mroczkowski, Radziłów 2003-15. .. 14/15 Nie czytalem ale jutro mam sprawdzian wiec se testy robie :) nienawidze czytac lektur narzucanych przez szkołe.. O autorze.. Alicja Guziel 1.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. a) konwencji oświeceniowych b) założeń romantyzmu c) swoich przyjaciół d) Mickiewicza 10..

Test z lektury szkolnej Test - Balladyna .

Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. "Balladyna" jest zbliżona do opery, ponieważ: .. zmycie wodą z cudownego źródła c) przyzwanie Aliny d) przyznanie sie do winyTesty z lektur na najwyższym poziomie!. Inne tryby testu.. uprowadziła Alinę poprosiła o pomoc Goplanę zabiła siostrę szybciej zbierała maliny 5.. 8.Balladyna została trafiona przez piorun 9.Goplana była nimfą wodną.. A w klasy?. I wten oto sposób Kostryn został otruty.. Ostatnia modyfikacja 17 maja 2015 r. .Balladyna wypiera się swojej matki i każe wygnać ją z pałacu.. Możesz to udowodnić w tym quizie.. Z czym kojarzą się zbierane maliny w Balladynie?. Test z lektury- "Balladyna" .Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czy znasz lekturę " Balladyna " .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pamiętasz jeszcze lata 90?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. 10.Goplana zakochała się w Grabcu.Z kim była w ciąży balladyna?. Sprawdź, czy pamiętasz zabawy z dzieciństwa "Mam pomysł, ja się z Marysią ożenię!". Rozwiąż test.. Test: BalladynaTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Najpopularniejsze lektury.

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Ten Quiz sprawdzi ile wiesz o lekturze Balladyna i przygotuję cie do sprawdzianu.. Powiązane z testem.. W nocy Balladyna zabija śpiącego Grabca.Co zrobiła Balladyna, by wygrać konkurs?. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Która z sióstr była starsza: Alina czy Balladyna.Juliusz Słowacki, Balladyna.. Balladyna jest dramatem romantycznym z elementami baśni poetyckiej.. Co zrobiła Balladyna, kiedy na ucztę wdarła się jej matka?. Podaj swoje imię: Dlaczego Balladyna zabiła Alinę .. Balladyna; wszystkie jego TESTy » .Testy \ Lektury szkolne \ Balladyna - osoby; Balladyna - osoby, test z lektury Postacie z Balladyny.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Balladyna: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: W pustyni i w puszczy: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test .Balladyna razem ze swym ,,kochankiem`` Kostrynem wrócili do miasta, aby tryumfować.. W jaki sposób Goplana ukarała Grabca za spotkanie z Balladyną?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Każdy znajdzie tutaj coś dla .Balladyna | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test..

Łatwy test wiedzy z lektury "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza.

Stefan95 10 stycznia 2019 Boże jakie łatwe 90 na 90. wercia 27 listopada 2018 .. Balladyna; wszystkie jego TESTy » .Z jakiej rodziny pochodziła Balladyna?, Jak miała na imię siostra Balladyny?, Skąd pochodzi imię Balladyny?, Kto jest autorem dramatu Balladyna?, Za kogo wyszła Balladyna?, Co siostry miały zbierać w lesie?, Kto poradził Kirkorowi, by wziął żonę z ludu?, Od kogo Lech otrzymał koronę?, Kto wygnał Popiela III?, Dlaczego Kirkor zatrzymał się w chacie wdowy?, Co się stało .Balladyna mówiąc: "Zastawić stoły na rynkach stolicy", miała na myśli: a) Kraków, b) Poznań, c) Gniezno.. twoj stary 19 marca 2019 To niezly test 1 zle a 39/90.. Jakie imiona noszą zaufani pomocnicy nimfy Goplany?. W teście Test - Balladyna znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:Zobacz podobne quizy: #balladyna #ksiazki #test .. Z czego drwi autor "Balladyny"?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Pamiętasz cytaty ze znanych filmów?. PaniKalino • 2 lata temu .14 faktów z czasów PRL-u, których wstyd nie znać.. Źródłem etyki - kodeksem wyznaczającym co jest dobre, a co złe jest biblijny Dekalog.Potrzebuję odpowiedzi na test z lektury " Balladyna " 2016-11-30 21:27:51 Napisz streszczenie korony Popiela z lektury pt. " Balladyna " 2017-11-09 17:43:34 Co mogę napisać o wdowie z lektury Balladyna ?.

10 pyta ...Łatwy test ze znajomości lektury Balladyna Zawiera 6 pytań.

Zbrodnia i kara, moralność - mogłyby być tematem przewodnim egzaminu, bo to ważny temat w kulturze ludzkiej w ogóle, ale mało młodzieżowy, trudny.. Zapamiętaj!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. #lektura #jezykpolski .Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Mieszają się w nim wątki i wydarzenia.. fantastyczne (działania Goplany) z realistycznymi (ubogie życie wdowy),; patetyczne (proces koronacji) z groteskowymi (koronacja Grabca),; tragiczne (zbrodnie Balladyny) z humorystycznymi (Grabiec tłumaczący ludowi, jak przemieniono go w drzewo).. Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Masz świetny pomysł na quiz?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.8.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Testy \ Lektury szkolne \ Balladyna - test łatwy; Balladyna - test łatwy, test z lektury .. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. test.ze.znajomosci.balladyny.testy.z.lektur.sp.doc rozmiar 105 KB: wyszukiwarka.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Słyszy głosy z zaświatów, ukazuje jej się duch Aliny, odpędza go, aż wreszcie mdleje.. Na dźwięk melodii granej przez Chochlika i tajemniczego śpiewu opowiadającego historię jej zbrodni, Balladyna popada w obłęd.. Odpowiedz.. Z Matką z Aliną.. Balladyna poczęstowała go solą i zatrytym chlebem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt