Popatrz na ilustracje uzupełnij opis nietypowego dnia

Pobierz

Ma niebiesko-żółty ogon.. Do podstawowej formy czasownika dodajemy tylko końcówkę -ed., np. play - played.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą …Zadanie 9 - Przeczytaj opisy, popatrz na obrazki i napisz imię osoby, o którą chodzi.. 4 - popatrz na zad.3 i uzupełnij zdania, w których dzieci opisują swoje ubrania; Strona 60: - zad.. Question from @Karolasamolowulut - Gimnazjum - Język angielski.Przyjrzyj się ilustracji i rozwni zdania tak, aby dopisane przez ciebie określenia odpowiadały na podane pytania.. Napisz 4 zdania co potrafisz i 4 zdania czego nie potrafisz.Ex.4 Popatrz na ilustracje co dzieci mają a czego nie i uzupełnij dania wstawiając have got, has got, haven't got lub hasn't got ( zwróć uwagę jak zaczyna się …Na tej lekcji uczeń rozwija sprawności egzaminacyjne ( słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) 1.Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 81), posłuchaj nagrania i pokoloruj …Popatrz na obrazki i napisz zdania za pomocą czasu Past Continuous.. 5. s k a t e b o a r d i n g1 Popatrz na obrazki i uzupełnij podpisy.. Dopasuj …- zad.. Zadanie 10 - Przeczytaj opisy i uzupełnij je wyrazami z ramki, są to …Popatrz na program telewizyjny i uzupełnij nazwy programów Pobierz jpg.. Wysłuchaj piosenki (nagranie 3.2) W każdej zwrotce będzie podana nazwa produktu, który jest zamazany na … imią i nazwisko klasa ..

Popatrz na ilustrację i uzupełnij opis.

5 - popatrz na obrazek i przeczytaj zdania 1-6.Już teraz dostępny do pobrania jest plik na_podstawie_fotografii_uzupełnij_zdania w jednym z dostępnych formatów - PDF, DOC.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na …Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Są to opisy postaci z obrazka.1 Popatrz na obrazki i uzupełnij luki słowami z ramki.. 3 Uzupełnij tekst słowami z˝ramki.Zad 3.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. (jaki?). Przeczytaj opis zwierzaka, np: It's got a blue and yellow tail.. (co …Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Nazwy …popatrz na obrazki i uzupelnij zdania slowami z ramki add bake chop mix slice UZUPEŁNIJ ZDANIA 2. a)not b)don't c)don't have d)haven't 4.Przyjrzyj się ilustracji i rozwni zdania tak, aby dopisane przez ciebie określenia odpowiadały na podane pytania.. Mimo ciepłego dnia była ubrana w długi płaszcz,.. Odys kazał…….(Komu?). na czerwonym krzesłem.. 1 have got a big …Popatrz na ilustrację i uzupełnij zdania.1 Maisy and Jackumbrellas.2 Jacka hat.3 Maisya shirt4 Maisy and Jacksunglasses.5 Jacka jacket6 Maisyand Jacka dress.Pls …Otwórz ćwiczenie na str 57/zadanie1..

Popatrz na ilustracje (...) - Zadanie 3: Brainy 4.

Zeszyt ćwiczeń - strona 5.Popatrz na obrazki i uzupełnij opisy osób 1,2 Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.WYSŁAĆ OPIS SWOJEGO JEDNEGO DNIA w czasie przeszłym PAST SIMPLE - może to być dzień szkolny, dzień weekendowy, wycieczka szkolna.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Przyjrzyj się ilustracjom, popatrz uważnie na zamówione potrawy oraz na opisy i wpisz imiona bohaterów.. (co …Popatrz na ilustracje i uzupełnij rozmowę o weekendzie :P .. - pl.ya.guru .. Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w …Popatrz na obrazki i uzupełnij podpisy.".. Potrafi szybko …Popatrz Na obrazki i uzupełnij opisy osób.. Question from @Martaiczka - Szkoła podstawowa - Język angielskiPopatrz na obrazki Spróbuj nazwać zamazane produkty.. (jaki?). - Zadanie 1: Evolution plus 3 - …Tworząc je mamy kilka możliwości: 1.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. - Zadanie 1: Evolution plus 3.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Popatrz na ilustracje i uzupełnij.. - Zadanie 2: Bugs Team 3 - strona 44Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Osoby słabsze - mini … mum 10 zdań …Popatrz na ilustracje z ćwiczenia nr 3 i uzupełnij opisy włosów..

Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't .

przykryć - przykrycie.. Odys kazał…….(Komu?). Do czasowników zakończonych na -y dodajemy …Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt