Quiz z lektury robinson crusoe

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Test Tango Sławomir Mrożek.Co wiesz o lekturze klasy VI Robinson Cruzoe Punktacja: 20pkt-18pkt|5, 17pkt-15pkt|4, 14pkt-11pkt|3, 10pkt-15pkt|2, 4pkt-0pkt|1 Piszcie w komentarzach swoje oceny :).Książka opisuje dzieje Robinsona Crusoe, syna zamożnego kupca.. Klasa 5 Polski.. Przypadki Robinsona Crusoe Zawiera 15 pytań.. Z punktu widzenia tematyki książki jest on bardzo marginalny i mało kto pewnie go …B - bosman (jedna z funkcji, pełnionych na statku) L - letni (Robinson zbudował letni pałac) U - urządzał (Robinson urządzał grotę) D - odwaga (jedna z cech …Postanowiłem wyruszyć w daleki, morski rejs, aby doświadczyć w nim prawdziwego życia oraz poznać smak przygód.. 4.Kto …Robinson Crusoe - Wikipedia wolna encyklopedia ~ Robinson Crusoe syn kupca z Hull ma objąć po ojcu interes rodzinny Marzy o podróżach morskich ale ojciec który …100% echte Gästebewertungen.. Pytania opublikuję 18.03 br.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Udanej zabawy!. Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego.. o marca 04, 2013 Brak …Robinson Crusoe przyszedł na świat w angielskim mieście York, tam też dorastał, patrząc na portowe życie z ciekawością dziecka..

Test z lektury "Robinson Crusoe".

5th - 6th grade.Test z lektury Daniela Defoe pt. Robinson Crusoe, dzięki któremu sprawdzisz swą wiedzę i z pewnością zabłyśniesz na lekcji!Jak dobrze znasz lekturę pt.,,Robinson crusoe".. Zerówka Klasa 1 …plik pdf do pobrania,lektury pdf,pobierz grę,pobieranie muzyki android,ebook pobierzOstatnio czytając angielski oryginał Robinsona Crusoe zwróciłem na niego uwagę.. Utwór ten opowiada o losach osiemnastoletniego Robinsona …z wyjątkiem trzech kapeluszy znalezionych potem na brzegu i dwu trzewików z dwu różnychpar.. Paweł Waś.. Ale ta fascynacja morskimi …DOWNLOAD FILE: Robinsona kruzoe przypadki crack do pobierz za roxanne online …Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island jest grą piekielnie trudną i nie należy się zrażać pierwszymi porażkami, które z pewnością nastąpią.. 2.W jakich okolicznościach Robinson poznał piętaszka?. "Hobbit" - …Robinson Crusoe [2016 Dubbing PL] Bajeczki.org 25 września 2020 0Comments 2,894 Views Robinson Crusoe i zwierzęta zamieszkujące bezludną wyspę łączą siły w walce …Robinson Cruzoe - pytania :) 1.Jak Robinson rozpalił pierwsze ognisko?. Daleko,pośródspienionegomorza,widniałrozbityokręt,alebyłtakodległy,żeledwoAkcja rozpoczyna się w 1651 r. Książka opisuje dzieje Robinsona Crusoe, syna kupca w mieście Hull..

Przyjemnej lektury!

Odważyłem się na ten krok, dzięki memu kompanowi …• W pustyni i w puszczy, 9/07, s.28-33 • W pustyni i w puszczy, 15/08, s. 32-35 • Wspomnienia niebieskiego mundurka, 22/09, s. 46-49 • Zeszyt w kratkę, 20/08, s.32-35 • …#AUDIOBOOK #RobinsonCrusoe #Lektury #DefoeRobinson Crusoe - Daniel Defoe CAŁY AUDIOBOOK ZA DARMO Dorzuć się, aby uwolnić kolejną książkę: 190 sets of robinson literature flashcards.. Lektura Hobbit Sprawdzian Chomikuj.. Pytania pojawią się 20 kwietnia.. Inne testy w tej kategorii: Test Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski.. Tak samo liczba odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt