Wysłuchaj nagrania i uzupełnij luki nazwami dni tygodnia z ramki

Pobierz

Jeśli nie pamiętasz słów zajrzyj do słowniczka diki.pl.. 1 str. 56 - Wysłuchaj nagrania i powtórz wyrażenia z komiksu.. Napisz w zeszycie nazwy dni tygodnia.. Zapisz zdania w zeszycie.. Spróbuj powtórzyć rymowankę.. 79 Wysłuchaj sześciu dialogów .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ułóż krzyżówkę z dniami tygodnia.. Ex 13 - Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie zdania.. W ramach powtórzenia dni tygodnia w miarę możliwości wysłuchaj nagrania:zad.. Stopniowo będziemy uzupełniali materiały w tym dziale o kolejne teksty.Rozpoznaj zawód każdej z tych osób.. środa.. Wpisujesz słowo po polsku i otrzymujesz słowo po angielsku.. Zapisz: Ex.. Musisz wykorzystać w każdym punkcie podane wyrazy.. Wysłuchaj nagrania nr 4.03 i powtórz za lektorem wyrażenia związane z pracą z zadania nr 7.. Zapisz dni tygodnia z ramki na s.85 do zeszytu.. Uzupełnij zdania nazwami ubrań przedstawionych na obrazkach.. W razie trudności wysłuchaj nagrania jeszcze raz.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Powodzenia!. Wykonaj ćw.. Włącz nagranie CD3.07 na eDesku i powtarzaj na głos po kolei wyrazy z ramki w zad.. Kilkakrotnie przeczytaj formy osobowe czasownika любить/lubić/ - s. 67.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

1 2 Wysłuchaj nagrania i uzupełnij luki nazwami dni tygodnia z ramki.

Otwórz podręcznik na str.46: Zad.. W przyrodzie występuje ich 90, a pozostałe otrzymano sztucznie .. 1,2,3 s. 52 w zeszycie ćwiczeń (proszę pisać na moje prywatne konto Messenger w razie trudności.). Każdy pierwiastek jest oznaczony międzynarodowym symbolem chemicznym pochodzącym najczęściej od nazw państw,części świata,ciałniebieskich,imion bogów,postaci mitologicznych,wybitnych uczonych, a także opierając się na właściwościach pierwiastków.Write the days of the week in your notebook.. Zakryj ćwiczenie 3. i prześlij do .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Posłuchaj nagrania 2.44 i sprawdź swoje odpowiedzi.. 2 Deutsch finde ich toll.Podr.str.27 Korzystając z edesku proszę odsłuchać nagrania do ćw.2/27i sprawdzić czy zdania są prawdziwe czy fałszywe,ćw.3(zakreśl poprawną formę) i ćw.4.dopasuj czynności z ćw.3 do dni tygodnia w dzienniku Abigail.. Wykonaj zadanie nr 8.Ćw.. Klasa_4_j.ang .W ćwiczeniu występują nazwy dni tygodnia pisane małą literą z zakończeniem -s, np. montags - w poniedziałki, dienstags - we wtorki, samstags - w soboty Ćwiczenie 4 str.41 Schreib deinen Stundenplan ins Heft !. Przeczytaj opis gry.Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- ułóż zdania z rozsypanek wyrazowych, a następnie zapisz zdania w zeszycie (rozsypanka na Vulcanie);- zrób zdjęcie wykonanego zadania i prześlij na adres: matematyczna:- wykonaj zadania 1 i 2 w ćwiczeniach na str. 80.Religia:- uzupełnij w podręczniku temat 38 "Pan Jezus umiera na krzyżu z miłości do nas .3..

7 (Posłuchaj nagrania i zgodnie z nim połącz obrazki z nazwami dni tygodnia.

Następnie przeczytaj zdania od 1 do 7 i dopasuj do nich dni tygodnia zgodnie z obrazkiem.. Gotową krzyżówkę przerysuj/przepisz do zeszytu.. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji.. Następnie wypisz je do zeszytu i przetłumacz.. Wysłuchaj nagrania jeszcze raz i spróbuj recytować tekst z nagraniem.. Nie pisz definicji, układaj okienka wyrazów w taki sposób by słowa- nazwy dni tygodnia się ze sobą krzyżowały.. Korzystając z tych wyrażeń uzupełnij każdą lukę w zadaniu nr 8 jednym wyrazem.. Odmiana czasowników II koniugacji.. Hello, hello:) Podręcznik p.. Dni tygodnia.. 2 str.57 - Wysłuchaj nagrania wskazując odpowiednie ilustracje.. Przeczytaj tekst z gazetki szkolnej i uzupełnij go wyrazami z ramki.. Zapisz słówka do zeszytu:ćw.6/27- zad.. Uwaga!. 3 str. 93 Wysłuchaj nagrania, wskazując właściwe zdjęcia.. Napisz 6 zdań prawdziwych w odniesieniu do Ciebie.. Pośpiewaj piosenkę z linku, tyle razy aż dni tygodnia zostaną w główce!. Napisz w zeszycie nazwy dni tygodnia z ćwiczenia 4. we właściwej kolejności.. Gdy przyciśniesz na głośnik usłyszysz również wymowę .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opisz obrazki zdaniami z ramki..

6 Posłuchaj i powtórz nazwy dni tygodnia.

Nagranie usłyszysz w kolejności zgodnej z obrazkami 1-6) Nagranie 44 - zad.. Powiedz dni tygodnia z pamięci.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij schemat i dokończyć rozwiązanie.. W razie problemów z otwarciem pliku proszę o kontakt na grupie Messenger.. Ćw.3 str. 57 - Przeczytaj zwroty z ramki i spróbuuj ułożyć zdania o .. Skorzystaj ze słowniczka na stronie nr 103.. 8 (Narysuj Myszkę Miki wykonującą jakąś czynność w niedzielę i uzupełnij zdanie zgodnie z rysunkiem) Zadania do samodzielnej pracy- nie odsyłamy ich do nauczyciela02.12.2020r.. Sprawdzimy go po powrocie do szkoły.. Musicie dopasować typ pogody do odpowiedniego stroju.. Monday 8Nazwy dni tygodnia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zad 3.. Numerki zdań pasują do numerków obrazków.Obecnie znanych jest 115 pierwiastków.. Zapoznaj się też z informacją zawartą niżej tej ramki, mówiącą o zasadach stosowania czasownika любить z bezokolicznikiem.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Uzupełnij luki język angielski 2011-09-18 12:02:18 Język angielski - Uzupełnij pytania?. Dokończ rysowanie szlaczka zad.4 Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło zad.5 Przepisz zdanie i uzupełnij je hasłem z krzyżówki..

79 W zeszycie uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.

Wpisz je do zeszytu.. Zrozum.. Ex 16 - Przeczytaj zdania i podaj na głos numery postaci ze zdjęć, do których te zdania się odnoszą.. Zeszyt ćwiczeń p.24 .. Ex 15 - Posłuchaj nagrania o znanych sportowcach i przeczytaj teksty na głos CD 1.56 NEA_Pol_L3_Tk1.56.mp3 .. Zad.7 Popatrz na terminarz Marysi posłuchaj nagrania i powiedz do którego dnia tygodnia brakuje opisu.. Uzupełnij ćw.. 1 Podpisz obrazki wyrazami z ramki zad.2 Uzupełnij luki małymi i wielkimi literami w nazwach związanych z treścią legendy zad.3.. Przepisz zdania do zeszytu.Przeczytaj dialog na głos, lub ponownie odtwórz nagranie zatrzymuj po każdej kwestii i powtarzaj.. Otwórz ćwiczenia w kratkę na str. 56.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Zapisz swój plan lekcji w zeszycie.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Odczytaj zdania zastępując obrazki nazwami przedmiotów szkolnych z zielonej ramki.. 79 Dopasuj wyrażenia z ramki do podkoszulek z zadania 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt