Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski

Pobierz

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Zadania z języka angielskiego dla klas ósmych: przedział 20.04 - 24.04 Zadanie pierwsze.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W języku angielskim dla każdej osoby jest niestety inne słówko:Przetłumacz na język niemiecki podane w nawiasach fragmenty zdań (9.1.-9.4.. They (grają) basketball tomorrow - thePrzetłumacz części zdań podane w nawiasach 1.. Daje naj +3przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28 Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. Zdania zostały podzielone według poziomu biegłości.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. My family (pojechała na wczasy zorganizowane) to Spain last year.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. JĘZYK ANGIELSKI - ROZSZERZENIE - ten przedmiot zaplanowano na piątek, 19 kwietnia.. angielski; tłumaczenie; fragmenty; nawiasy; zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 (-1,060) [Szkoła średnia]Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Zaimki zwrotne w języku angielskim.. Pobierz Behnevis Przetłumacz angielski na język Farsi » Jak przetłumaczyć plik PDF z angielskiego na polski - CCM W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań na język angielski..

Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

2012-01-16 21:33:55TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. 4,293 wizyt.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. The museum is (naprzeciwko) the school.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań (1-4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zadanie drugie.. 2012-04-02 10:35:15Przetłumacz fragmenty zdań na angielski .. 9.1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 1 (Czy Dan jest) _____.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. | sameQuizy Tłumacz Google/Google Traslate Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na j. angielski.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. 3.Steve.. (idzie) to school.Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim.. W języku polskim mamy niby jedno słowo dla każdej osoby: się, ale w odmianie przez przypadki dojdą formy sobie, sobą, siebie, a także sam, sama, sami, same, samodzielnie..

2.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

Zaloguj się.. 4.2.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uzupełnij luki w zdaniach przedstawionymi zwierzętami domowymi.. Przykładowo, określPrzetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Tutaj zna Pomoże ktoś ?. Pomoże ktoś ?. Język angielski.. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz wielkanocne wyrazy na język angielski!. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiEGZAMIN GIMNAZJALNY 2018.. Zadaj pytanie.. Zadanie 16 1.. ( Nasz) has a red roof (On bardzo zgłodniał) because he didn;t eat all day.. O godzinie 9 podstawa, o 11 rozszerzenie.. 0 głosów.. Opisz swoje zwierzę domowe w minimum pięciu zdaniach.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. 27 wrz 2016, 23:46:55.. ), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Uwaga!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt