Balladyna test z odpowiedziami

Pobierz

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Kain i Balladyna w porywie zazdrości zamordowali swoje rodzeństwo.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Juliusz Slowacki, "Balladyna" - test z lektury.. 'za czasow bajecznych' .za panowania krola Popiela III 6. popularność: 254 dodał: justyna1997 .Kto rozwiaże test z balladyny ?. Załóż własny blog!Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI:.Balladyna KOCHANY POETO RUIN!. W okolicach jeziora Gopła 7.Z kim mieszka Balladyna?. Wielki test wiedzy o królikach!. Do chaty sióstr przyjeżdża bogaty książę Kirkor, wiedziony tam przez sługę Goplany, Skierkę.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Pytania zawarte w teście.. To Juliusz Słowacki () przedwcześnie zmarły jeden z trzech wieszczów polskiego romantyzmu, autor słynnych wierszy takich jak Hymn czy Testament mój, dramatów.Emigrant, autor patriotycznych utworów, o niewątpliwym talencie poetyckim i dramatycznym.. Znajdziesz tu przykładowe zadanie literackie i jego rozwiązanie opracowane przez specjalistów w Informatorze o sprawdzianie ósmoklasisty z języka polskiego..

... Zobacz podobne quizy: #balladyna #ksiazki #test .

A jesli nie, to moze dzieki temu quizowi.. Kto wygnał Pustelnika?Balladyna 3.. Rozwiąż test z Balladyny i sprawdź swoją znajomość lektury.. a) samobójstwo przyjaciela b) śmierć matki c) samobójstwo ukochanejTest: Kompozycja "Balladyny" jest: a) zamknięta b) złożona c) rozwojowa d) otwarta .. Zbierane maliny kojarzą się Balladynie z: a) miłością .Test z lektury- "Balladyna" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2 / 12 Siostra Balladyny, która została zamordowana, to: Lilia.. Stary i ślepy harfiarz z wyspy Scio przyszedł nad brzegi Morza Egejskiego, a usłyszawszy z wielkim hukiem łamiące się fale; myślał, że szum ów pochodził od zgiełku ludzi, którzy sięZaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .. Magiczne drzewo Olbrzym - test z odpowiedziami; Rozprawka z Zemsty A.Fredro ,,Najbardziej interesują.. .Kartkowka - znajomosc tresci.. Gdzie odbywa sie akcja ?. lektury - "BALLADYNA" Podglad zalacznika.. 4.Kto wygrał tą rozgrywkę i w jaki sposób?. Rozwiąż test.. Kim była tytułowa bohaterka-Balladyna?. Pozwól, że pisząc do ciebie zacznę od apologu, który mi opowiedziano nad Salaminy zatoką.. Balladyna - test znajomości lektury Test znajomości lektury Balladyny.. u tej warkocz cudny, Niby listkami brzoza przyodziana; a ta zaś różana ta (ma pod rzęsą)fijołki Ta jako złote na zorzy aniołki, Balladyna Starsza jak śniegi Ta z alabastrów Ta ma pod rzęsą węgle popełnili zbrodnię i A ta zaś jako noc biała nad rankiem.Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Przegladaj pytania z testu..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test z balladyny z odpowiedziami?

a) żoną Kirkora i siostrą Aliny b) żoną Kirkora i córką Filona c) córką Wdowy d) córką Wdowy i Pustelnika 3.. 4.Jaki jest gatunek i rodzaj tego utworu Dramat, tragedia 5.Kiedy odbywa sie akcja?. Co wstrząsało poetą w 1827?. Materiały powiązane z testem: .. Od czego powstalo to imie ?. Wyślij zgłoszenie.. Kim jestes z "Zemsty"?. Fotograf • Część Druga .Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 17 pytań.. a) Szatana b) Boruty c) Lucyfera d) Mefista 2.. Nimfa, królowa jeziora Gopła, Goplana, zakochana w kochanku Balladyny, Grabcu, przez swą zazdrość miesza się w ludzkie sprawy i gmatwa ich losy.. Od kogo ma zostać pożyczony powóz króla - Grabca?. Czy znane Ci są wydarzenia z książki?. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 1 / 12 Autor ''Balladyny'' to: Adam Mickiewicz.. Juliusz Slowacki.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".. #balladyna #lektury #lektura #lekturyszkolne #sprawdzian #slowacki.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Balladyna - sprawdzian znajomości lektury (12 wersji krótkiego testu ) Oprac..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Zapraszamy!. 2.Kim naprawdę był Pustelnik i co się z nim stało?. Alicja Guziel 1.. Podkreśl postacie fantastyczne: Pustelnik Chochlik Grabiec Goplana Wawel Skierka Fon Kostryn 4.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lektura Balladyna Juliusza Słowackiego.. Kim był Pustelnik, zanim zamieszkał w lesie.. Szkice węglem popularność: 2561 dodał: Atrixanka: Co wiesz o literaturze popularność: 876 dodał: sunshineee: Przypadki!. Inne testy z kategorii.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Dodawaj wpisy.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Balladynie.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz, ile wiesz o Balladynie.. 3 / 12 Pustelnik, do którego przybywa Kirkor, mieszka w chacie w pobliżu: jeziora.. 8 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazki #przygoda #szkola .. Przebieg wydarzeń ,,Oskar i pani Róża" Plan Wydarzeń ( Mit o Syzyfie ) .. Juliusz Słowacki ,, Balladyna " - czas i miejsce akcji.. test dodany 13 lat temu przez madziqa.. Czy znane Ci są wydarzenia z książki?. Zygmunt Krasiński.. Średnia 9/12.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Inne tryby testu.. Wybierz odpowiedź A albo B i jej uzasadnienie 1., 2. albo 3.Balladyna i Alina to siostry, mieszkające wraz z matką w ubogiej chacie w lesie..

rzeki.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Rozwiąż test z Balladyny i sprawdź swoją znajomość lektury.. Możesz zobaczyć dotychczasowe wyniki poprzez wybranie odnośnika "Wyniki w Sieci".. Quiz w Poczekalni.. Możesz zdobyć 17 pkt.. Publikacje nauczycieli: Unikalne bombki na choinkę!Witaj na stronie Quizz.pl.. 3.Kto wymyślił konkurs na zbieranie malin?. Juliusz Słowacki.. Poeta w utworze drwi z : a) wszystkie odpowiedzi są poprawne b) miłości Filona c) przywiązania lududo wiejskich korzeni .. Główny rywal Mickiewicza.Sprawdzian wiadmomości z Balladyny Juliusza Słowackiego Odpowiedz na pytania: 1.Nad jakim jeziorem rozgrywają sie wydarzenia?. 7.W jaki sposób .Test o lekturze szkolnej pt. ,,Balladyna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera'Balladyna' - test znajomości lektury.. Jeżeli odpowiesz poprawnie na co najmniej 1 pytanie twój wynik zanotowany zostanie w bazie.Balladyna Co wiesz o autorze Balladyny.. 8.Jak ma na imie kochanek Balladyny ?Balladyna - zadanie literackie na sprawdzian.. 5.Wymień trzy postacie fantastyczne 6.Gdzie została zakopana korona Lecha, przez kogo i dlaczego?. W teście Balladyna znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:Pytania i odpowiedzi do lektury Balladyna (74) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Balladyna, które mogą Ci się przydać do powtórki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt