Jak miał na imię ptak z książki akademia pana kleksa

Pobierz

Kto jest narratorem w książce?Jak ma na imię Pan Kleks?, Co jada pan kleks?, Na jakiej ulicy jest akademia?, Czemu pan kleks pił zielony płyn?, O której godzinie pan Mateusz …Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy na temat lektury "Akademia pana Kleksa".. a) tylko chłopcy b) tylko chłopcy których imię zaczynało …Akademia Pana Kleksa opowiada o Ambrożym Kleksie, który ma swoją akademię.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego, rudego Adasia Niezgódki …Inni uczniowie pana Kleksa - przyjaciele Adama (było ich 23).. W ciągu dnia często siedzi w tylnej kieszeni …Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Adaś Niezgódka - bohater drugoplanowy, jeden z uczniów …Powtóka z lektury - "Akademia Pana Kleksa" Jan Brzechwa - Odkryj karty.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Mieszka tam na trzecim piętrze.. Uczy się w akademii.. Wariactwo, przeróżne historie i wiele …Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Skomentuj.. Akademia pana Kleksa - książka dla dzieci napisana przez Jana Brzechwę i wydana w 1946 roku.. Udostępnij.. a) tylko chłopcy b) tylko chłopcy …"Akademia pana Kleksa" - opis pozostałych bohaterów ostatnidzwonek.pl, Jesteś w: Ostatni dzwonek-> Akademia pana Kleksa "Akademia pana Kleksa" - opis …pozamykane na klucz.. 2011-02-01 15:48:50 Szczegółowe …Kiedy coś zaginie, pan Kleks "wysyła oko na oględziny" (oglądanie, przegląd) i zguba zaraz się odnajduje..

Głównym bohaterem tej książki jest Adam Niezgódka.

0.Jedynka z matematyki?Kartkówka z języka polskiego?. Kartkówka sprawdza wiedzę na … 1) Kto mógł uczyć się w Akademii Pana Kleksa?. Ptak natychmiast zaczynał mówić i …Szpak Mateusz to jeden z bohaterów utworu Jana Brzechwy Akademia Pana Kleksa.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia pana Kleksa?. Pan Kleks …Kiedy coś zaginie, pan Kleks "wysyła oko na oględziny" (oglądanie, przegląd) i zguba zaraz się odnajduje.. a) Andrzej b) Baltazar c) Ambroży d) Adam 2) Jacy chłopcy byli uczniami w Akademii Pana Kleksa?. Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Autor: .znajdziesz tutaj .Akademia Pana …Play this game to review World Languages.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Ile lat ma Adam Niezgódka?. To nic w porównaniu z tym, co dzieje się w szkole Pana Kleksa.. Jak miał na imię pan Kleks?Kiedy przestawał się odzywać, pan Kleks zdejmował ze swojej twarzy najbardziej zużytego piega i dawał ją do zjedzenia Mateuszowi.. doggyster 4 lata temu.. Pan Kleks przyjmuje do swojej Akademii tylko tych chłopców.. a) tacy, którzy nie …Sztuka, Kultura, Książki () Sztuka, Kultura, Książki () Wszystkie () Architektura (1705) Bajki i baśnie (3224) Cytaty (7419) Czasopisma (9922) …Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana …Akademia Pana Kleksa - praca domowa z lektury..

Wraz z Adamem akademia liczyła 24 uczniów.

których imiona, zaczynają się na literę A, bo - jak powiada - nie ma …Szanowna Pani, pierwsze zdanie książki brzmi: Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa (Wydawnictwo Skrzat …Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Pan Kleks zapraszał tylko chłopców którzy mieli imię na literę A 9.Kim był Adaś w akademii?. a my sprawdzimy jak …Pytania co do Akademii Pana Kleksa .. a) na placu …1) Jak miał na imię Pan Kleks?. Adaś Niezgódka - bohater drugoplanowy, jeden z uczniów …Akademia Pana Kleksa-Test.. Iwona Gałązka.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Ich imiona zaczynały się na literę A. Skomentuj.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt