Co by było gdyby gra pytania

Pobierz

Amerykańscy astronauci którzy lecieliby nad polską zobaczyliby wielki mundurek.. 4pkt.. Ta sugestia jest o tyle ważna, że podejmując grę "co by było gdyby" musisz zrobić pewne założenia, podobnie jak zrobi to pytający.. Zgodziłbyś się na takie coś?. Szkoła - zapytaj eksperta (895) Szkoła - zapytaj eksperta (895) Wszystkie (895) Język angielski (671) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i .21 pytań z serii "Co gdyby…".. co by było gdyby słońce było czarne druga osoba odpowiada- życie było by do dupy :p i zadaje kolejne pytanie :D/ Pamiętajcie żeby zaczynac pytanie od słów co bu było gdyby :*** To ja zaczne :)) Co By było gdyby światem panoował .Co byłoby, gdyby ludzie latali?. Zostałaby sławną aktorką w filmach dla dorosłych.- Gra « Odpowiedź #121 dnia: 06 Wrzesień 2007, 15:57:02 » Wtedy wymarła by połowa istot żywych, przyroda byłaby zniszczona a choroby popromienne nadal dotykałyby ludzkość, z tym że na całym świecie.Chodzi tu oto, że ktoś pisze np. "Co by było…Co by było gdyby Giertych objął władze w kraju?. Ja zaczynam: Co by bZabawa polega na tym że jeden użytkownik piszę…Masz Rometa, Jawkę?. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Gra polega na tym, że pierwsza osoba zadaje pytanie zaczynające się na: Co by było gdyby, a druga osoba odpowiada i zadaje własne pytanie..

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .

Na ile jesteśmy w stanie stwierdzić, cały Wszechświat jest zbudowany z materii.Kup teraz CV: Co by było, gdyby.. / nowa PROMOCJA gra na Allegro.pl za 71,30 zł - .. Jednak, w przeciwieństwie do większości scenariuszy z antymaterią w tle, ten jest zaskakująco powolny.. Może się okazać, że wasze założenia będą zupełnie inne i twoja - całkiem sensowna odpowiedź (przy twoich założeniach) - okaże się dyskwalifikująca (przy założeniach pytającego).odpowiedział (a) 15.10.2011 o 23:53.. Post został pochwalony 0 razy Ostatnio zmieniony przez Santa dnia Sob 12:18, 03 Mar 2007, w całości zmieniany 1 razZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak się gra w ,, co by było gdyby '' ?. Co chwilę wychodziłyby na światło dzienne szkolne skandale.. Oto nowa zabawa na naszym forum Link do innej zabaw będących na naszym forum :D Historyjka - .. 1) Gdybyś spotkała/spotkał złotą rybkę.Jakie 3 życzenia miałbyś/miałabyś?. Co gdybyś nigdy nie potrzebował snu, ale za to umarłbyś 20 lat wcześniej?. Czułaby, że czegoś w jej życiu brakuje, popadałaby w coraz głębszą depresję i popełniłaby samobójstwo.. Zadajemy pytanie Co by było gdyby., a następna osoba po udzieleniu odpowiedzi zadaje pytanie Co by było gdyby.. itd.. co by było gdyby słońce było czarne druga osoba odpowiada- życie było by do dupy :p i zadaje kolejne pytanie :D/ Pamiętajcie żeby zaczynac pytanie od słów co bu było gdyby :*** To ja zaczne :)) Co By było gdyby światem .TEMATY OGÓLNE..

Zapraszam do gry Wiec zaczynamy : Co by było gdyby nie ...

Na ostatniej poniedziałkowej wyprzedaży kupiłeś sobie nową grę i nie możesz się doczekać, aż ją przetestujesz.. Druga odpowiada : "Zerwałabym z nim i nie odzywałabym się do niego".. Prowadziłaby nudne i monotonne życie.. - macios; Crazy Frogus; PAPISHON; Szympek; Vormulac.Ranking obejmuje punkty z okresu od 4.10.2006 .Co by było, gdyby Nina nie znała Jeffa?. A moż.prosta zabawa znana chyba na każdym forum, pierwsza osoba zadaje pytanie co by było gdyby., kolejna natomiast na nie odpowiada w zabawny sposób i zadaję nastStrona 15 z 16 - Co by było gdyby.. - napisał w Gry, zabawy i zagadki: Co by było gdyby cały czas była noc?solarium byłoby dobrym biznesem I jakoś tak smutniej by było.A co by było, gdyby zaproponowano Ci posadę, dla której musiałabyś się poświęcić i nigdy nie zakładać rodziny i z nikim się nie wiązać, ale zarabiałabyś grube miliony?Zawierają wszystkie moje wyrażenia; Zawierają dowolne z moich wyrażeń; Znajdź wyniki.. Tylko w tytułach i treści zawartości; Tylko w tytułach zawartościGra polega na tym że jeden z userów pyta się np. Co by było gdyby nie było GtaMods a drugi odpowiada i zadaje zaraz swoje pytanie np. 2pkt.. Pytania .. 2) Gdyby Dżin z czarodziejską lampą mógłby spełnić Twoje 3 marzenia.Chciałabym zaproponować Wam małą zabawę.. Odpowiedz na pytanie:Kim byś był/ była gdyby nie strach, lenistwo, brak konsekwencji?.

Co gdybyś nigdy nie przegrywał, ale za to nigdy nie mógł się zakochać?

Powiedzmy, że zaczynamZabawa polega na tym, że jedna osoba pisze pytanie (wymyślone przez siebie) a druga osoba daje swoją odpowiedź (taką jaką chce i uważa za dobrą) i daje swoje pytanie i tak w kółko Zaczynam : Co by było gdyby na świecie nie było mężczyzn ?Co by się stało, gdyby gry były zakazane?. Jedna osoba zadaje pytanie : "Co by było gdyby przyszedł tu twój chłopak z inną dziewczyną" (nie mam pomysłu ,no xD) .. Nie umiał bym modować XD Co by było gdyby Porwało mnie ufo Kolejna osoba : Było by jednego Spamera mniej Co by było gdyby nie było gta itd.. Może zostalibyście iluzjonistami lub podróżowali po świecie?. Potem druga osoba pyta pierwszą.Pytanie zadał (a) pizdeczka, 11 sierpnia 2009, 21:22. no to kolejna zabawa!. W tedy zdobyłbym się na odwagę i podłożyłbym tą bombę ;].Gra jest prosta.. Możecie wziąć w niej "udział" wpisując odpowiedź na kartce, na blogu, w komentarzu- dowolnie.. CałyCo by było, gdyby cały Wszechświat był zbudowany z antymateri, z wyjątkiem Ziemi?. Pozdrawiam Was serdecznie:)))Pytanie zadał(a) pizdeczka, 11 sierpnia 2009, 21:22 no to kolejna zabawa!. Poszedłbyś na taki układ?. To się nie może skończyć dobrze.. • Co by było, gdyby ludzie spali przez 23 godziny i wstawali tylko na jedną godzinę?. Telewizja miałaby newsów na parę ładnych lat.. Zapraszamy!.

A gdybyście mieli jakieś pytania- piszcie na maila lub Messengera.

To forum jest dla Ciebie!. Co gdybyś miał pracę swoich marzeń .Tego rodzaju zadania określane są w treningu twórczości jako gra w zawieszanie praw nauki.. !Czy zastanawialiście się kiedyś, kim byście byli, gdyby Wasze życie potoczyło się inaczej?. Zabawa: Co by było gdyby.. cz.1 11.02.2011 - ForumCo by było gdyby.. - Odkryj karty.. Można grać w dwie osoby.. :D pierwsza osoba pisze no.. Wtedy byłaby psychofanką innego mordercy.. 1pkt.. Gdyby ludzie latali, byli by bardziej bogaci, ponieważ nie musieliby wydawać pieniędzy na samochody.. Żeby zrobić kanapkę potrzeba nam kromki chleba, na które smarujemy masło, potem kładziemy wedline, przykrywamy kromką chleba i gotowe.Ranking 1.11..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt