Kajko i kokosz szkoła latania test z odpowiedziami

Pobierz

Potwierdz.. a)miała czynić go niewidzialnym.opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. 2.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Jak miała na imię żona Łamignata?. Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. Test na następnej stronie!. : Zbójcerze.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. by kozielewicz_02029.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Szkoła latania".. Zapraszamy do zabawy!. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. z lektury.. Szkoła latania.. Jaką bronią posługiwał się Łamignat w utworze Kajko i Kokosz?. Test wiedzy z lektury.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoJej rozszerzona konwersja na komputery PC, Kajko i Kokosz w Krainie Borostworow, trafila do sprzedazy 15. czerwca 1998.Rozprawka z Zemsty A.Fredro ,,Najbardziej interesują.. Augustynizm i Tomizm - główne założenia; Kajko i kokosz (Szkoła latania) - Plan wydarzeń oraz.. Szkoła latania" - sprawdzian ze znajomości treści.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Lektura: Kajko i Kokosz..

"Kajko i Kokosz: Szkoła latania" DRAFT.

Szkoła latania.. Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Szkoła latania.. Nie musisz ich przepisywać.. Szkoła latania" 1.. 3 lata temu.. Łamignat uważał, że swą siłę zawdzięcza: __/0,5Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Przeczytaj.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. c) Łamignat.. Info .Odpowiedz na pytania testu.. pytanie 1 z 14.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Test Twojej wiedzy!. Szkoła latania".. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz test wiedzy.. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Odpowiedzi z kartkówki z lektury pt: ,,Kajko i Kokosz: Szkoła latania" - YouTube.. .Quiz Eduelo - zadanie dla uczniów szkół podstawowych.. 4th grade .Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?.

Edit "Kajko i Kokosz: Szkoła latania" DRAFT.

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Szkoła latania".. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Dodaj do ulubionych.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.TEST.. Test ze znajomości lektury klasy IV "Kajko i Kokosz.. kozielewicz_02029.. Szkoła Latania .. Quiz wiedzy o serii "Harry Potter" nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Kajko i Kokosz: Szkoła Latania Odc.4.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi?. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Szkoła latania.".. Gdzie stoi gród Mirmiła?. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. 0%.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" CHRISTA / EGMONT POLSKA 2020.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaPytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania ( 20) Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (.. Imię i nazwisko ucznia: data: ……………….. kaczmo21.. Udostępnij.. Odpowiedzi z kartkówki z lektury pt: ,,Kajko i Kokosz: Szkoła latania"..

Szkoła latania (Janusz Christa).

Część 1.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .Powiązane z testem z Szkoły Latania.. 0.Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. 1) Jaga byłaJ.. Proszę, abyście wypełnili go samodzielnie i uczciwie - bez pomocy innych osób.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: Crie melhores lições mais rapidamente.. fot. Kadry z komiksu "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan.. Szkoła Latania.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania.. Kiedy dojdziesz do ostatniego pytania, mozesz zakonczyc zadanie, dzieki czemu bedzie ono poprawione i otrzymasz swoja punktacje..

Szkoła latania.Kajko i Kokosz.

Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Plan Wydarzeń ( Mit o Syzyfie ) Magiczne drzewo Olbrzym - test z odpowiedziamiKajko i Kokosz: Szkoła Latania Odc.4.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Moi drodzy, poniżej znajduje się test sprawdzający znajomość lektury.. Szkoła latania- test z lektury - Quiz no formato programa de televisão.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. 3 Obserwuj autora..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt