Napisz po niemiecku co robisz w weekend

Pobierz

Potem poszłam do szkoły.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneO 7.45 ide do szkoły.. Darkanzali Darkanzali 15.09.2012Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Wtedy czytam np. ksiazki lub ogladam TV - najchetniej filmy kryminalne.. Jem obiad.. Ten test pomoże Ci poćwiczyć słownictwo związane z hobby.Ogłoszenia o tematyce: co robisz w wolnym czasie po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. ;) W sobotę śpię długo.. Jeździsz na rowerze?. Zdania nie "opowiadanie" które się ze sobą łączą "np.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Polish Te rzeczy mogą spadać z góry przez cały weekend start, po starcie, po starcie.3-5 zdań co robiłeś w ferie(po niemiecku) 2011-01-31 13:45:28 Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Napisz 5 zdań o tym co robiłeś w wakacje !E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo ..

... napisz 10 zdań po niemiecku co robisz w weekend.

Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. W dzień roboczy nie mogę długo spać, ale w soboty i niedziele śpię co najmniej .Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 j.ang Napisz o spotkaniu ze sławną osobą w czasie przeszlym !. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.W moim wolnym czasie spotykam sie bardzo chetnie z przyjaciolmi.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. Krótkie zakończenie, np: pozdrawiam do usłyszenia.. Najpierw muszę się wreszcie wyspać.. :D 2010-01-18 20:41:32 mam napisac 10 zdan co robilam w weekend po niemiecku w czasie perfect napiszecie 2011-01-26 20:53:23Rozpoczyna się weekend i zapewne większość z Was z wielką radością oddaje się tym czynnościom, które sprawiają przyjemność.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "Co robisz w?".

Po niemiecku i tłumaczenie.

Po południu poszłam do domu.. Zjadłam śniadanie i ubrałam się.. Rozmawiamy to o tym o o tamtym, smiejemy sie z zabawnych wydarze albo sluchamy muzyki.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. pomóżcie to pilne plisssss!. W sobotę wstałam o 10.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. A jeśli nie spędza tego czasu w łóżku, to ogląda telewizję.. W niedzielę spotkałam się z przyjaciółmi" 15 zdań.Co robisz w weekend (czas terazniejszy) po niemiecku.. Idziemy do kawiarni lub spotykamy sie po prostu u ogos w domu.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Polish Ale gdybyś usiadł i zapytał go: "Kim tak .Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Po zajeciach wracam o domu.. W tygodniu nie mam zbyt dużo czasu na moje hobby.. Potem umyłam .Przykłady użycia - "w weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Lubie tez spedzac czas u siebie w domu.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~Określenia czasu po niemiecku, pytania, przydatne zwroty.. przysłówek.. Przeważnie przed 12 idę spać..

Opis weekendu po niemiecku.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. proste przykłady.. Jem śniadanie i ubieram się.. Ale za to w weekend mogę robić to, co sprawia mi przyjemność.. Czy pod tym względem różnimy się od Niemców?. (Co robisz w sobotę?). Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna .Przykłady użycia - "weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 87% Im Jahr 2100.. (opis przyszłości) Czas .Napisz co robiłeś w weekend.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zjadłam obiad.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.napisz 10 zdań po niemiecku co robisz w.. - rozwiązanie zadania.. Co robisz w?. Nie planuję nic szczególnego.. 88% Opis dania po niemiecku.. Napisz krótko co robisz, by być zdrowym i silnym.. ;} Chodzi mi o wypracowanie ja napisze po polsku a wy mi przetłumaczycie na niemiecki.Co robisz zazwyczaj w weekend?. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Następnie mam trening światkówki.. A co ty robisz w swoim czasie wolnym?.

po niemiecku.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Z góry dziękuje:) sticz6666.. W domu odpoczywałam.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. 5 (mniej w weekend)Napisz o swoich dolegliwościach, wizycie u lekarza i sposobie leczenia.. Z ostatnich badań statystycznych wynika, że Polak w czasie wolnym najchętniej …śpi.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz po niemiecku 8 zdań o tym co robisz w tygodniu.. Witam.Mam taka sprawę potrzebuje jak ktoś może mi napisać list po Niemiecku mam go napisanego po Polsku czy jest ktoś .Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Wiele zależy od pogody.. Jestem śpiochem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt