Napisz 5 zdań o sobie po niemiecku

Pobierz

Klasa 7.Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz kilka zdań o sobie.. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was wyimaginowaną rozmowę kwalifikacyjną po niemiecku, która zawiera wiele przydatnych zwrotów w tym języku.Kilka zdań o swojej rodzinie po Francusku 2011-02-28 20:02:17; niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. gimnazjum-klasa-1.. 3.ich wohne in ……(miejscowość).. Na sam koniec tej lekcji chciałbym zwrócić uwagę na słowo um - o Przydaje się ono bardzo często w odpowiadaniu na pytania.. 2010-03-03 21:50:41; Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Prawie każdy kto mieszka w Niemczech, odbędzie prędzej czy później rozmowę kwalifikacyjną w języku niemieckim.. Wielu z Nas posiada oryginalne historie swojej rodziny, może też przez Nasz portal ktoś odnalazł krewnych - wszystkie historie zostaną umieszczone na naszym Blogu!napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. 1b 2/7.Napisz 20 zdań o sobie po niemiecku.. (idę do szkoły o 7:45) 6.UM 8:00 UHR ICH FANGE LESSONS AN..

- Napisz po niemiecku.

Warto równocześnie słuchać i czytać treść nagrania.. BARDZO PILNE!. -----Interesuje się tancem i muzyką w wolnym czasie prowadzę bloga o swoim życiu i o pewnym zespole.. Pytania i odpowiedzi .. Klasa 5.. 2009-02-16 17:28:58 Napisz plany na wakacje min 5 zdań po niemiecku ?. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Jeśli spodoba mi się jakaś piosenka wymyślam do niej choreografię i czasami umieszczam ją w internecie.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Podcast "5 MINUTEN DEUTSCH" - Odcinek 1 - Powitania i przedstawianie się po niemiecku.. Ich habe Geburtstag am .. - Mam urodziny .. (wpisujesz dzień i miesiąc, jakby był problem, to pisz na profil).. Napisz do niej e-mail, podając o sobie jak najwięcej informacji.. (Mathematik - matematyka, Geschichte - historia, albo coś innego sobie wymyśl).. (wielka/mała litera itp.) Mam napisać też co lubię więc wybrałam trzy rzeczy: kino, matematykę i Mangę & Anime.Jestem opiekunką po niemiecku , Opowiadanie o sobie w języku niemieckim , Przedstawianie się w języku niemieckim , Telefoniczny test ze znajomości języka niemieckiego 14 komentarzy: figa123 9 czerwca 2015 19:34Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.

Ich wohne in Zielona Góra.. 2010-09-07 20:23:41; Napisz plany na wakacje min 5 zdań po niemiecku?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:"Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. 2009-02-16 17:28:58; Który dzisiaj jest ?. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)(myję się o 7:10) 4.UM 7:15 ICH KLEIDE MICH UND ICH ESSE ZUM FRUHSTUCK.. źródło: aha!. 2013-06-05 17:31:44; Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Odpowiesz na ogłoszenie osoby, z którą chciałabyś / chciałbyś korespondować.. Rozwiązania zadań.. Napisz, co już masz przygotowane do prezentacji.. Posłuchaj jeszcze raz pierwszego odcinka podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH".. mg1992 mg1992 03.11.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum .. Poinformuj o porze i miejscu lekcji.. DZIEŃ POWSZEDNI 1.ICH WACHE UM 7:00 UHR.Zadanie: napisz 4 5 zdań o swoim zwierzątku po niemiecku Rozwiązanie: mam niebieską rybkę którą kupiłem jak miałem 10 lat rybka obecnie ma 4 lata i jestRekcja czasownika - Najważniejsze czasowniki niemieckie z przyimkiem "an" oraz zaimkiem osobowym w bierniku.. - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki..

2009-05-03 16:56:52; Napisz 5 zdań o sobie po niemiecku.

Chcesz zapamiętać na dłużej poznane słownictwo?Mam napisać o sobie po niemiecku, niemieckiego uczę się od miesiąca więc proszę o małą pomoc - kilka zdań.. Ich mag Music .. - Lubię muzykę .. (rock albo jakąś inną sobie wpisz) 11.. Tak, tak… Tak samo jak godzina!Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości .Podawanie godziny po niemiecku.. Napisz po niemiecku, jaka jest pogoda zimą.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc.. Rekcja czasownika jest łatwa do zapamiętania, jeżeli uczysz się systematycznie kilku czasowników dziennie, czytasz oraz tworzysz z nimi własne zdania.Dlatego też proponuję uczenie się tylko pięciu czasowników z przyimkiem dziennie.Zadanie: napisz 8 zdań na temat radzenia sobie ze stresem bardzo Rozwiązanie:1 zachować spokój 2 być sobą 3 zrelaksować się 4 myśleć o przyjemnych rzeczach, a nie o problemach 5 być optymistą i uwierzyć w siebie 6 myśleć pozytywnie 7 ładnie wyglądać 8 oddychać równomiernie 9 aktywność fizyczna 10 słuchanie muzykiPrzedstawianie się po niemiecku (nieformalnie) Jeżeli rozmawiasz z osobą w Twoim wieku lub młodszą i jest to raczej nieoficjalne spotkanie, możesz przedstawić się w bardziej swobodny sposób..

2013-06-05 17:31:44 Napisz 20 zdań o sobie po niemiecku .

Uczęszczam do gimnazjum,moim ulubionym przedmiotem jest Angielski.. Cześć!. - Wymień przedmioty, których potrzebujesz jeszcze do prezentacji.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie !. Pomocyyyy, !. - Jakie błędy?. Ich mam computer spielen.. - Ja mam zwierzę/zwierzęta.Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Język niemiecki.. Przedstawianie się po niemiecku (nieformalnie) - czasnaniemiecki.pl Kilka słów o sobienapisz 10 zdań o moim hobby po niemiecku.. z góry dziękuje.. XD 2010-06-10 14:22:12; Napisz 8 .Potrzebuję 10 zdań po niemiecku o sobie Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku - Ćwiczenia leksykalne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt