Mikołajek test dla klasy 4

Pobierz

• Kim jest Rosół?. W szkole zjawia się bowiem fotograf, który zrobi im klasowe zdjęcie.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1. wg Slusarczyksylwi.. Klasa 4 Polski.. Dynastia Miziołków .W klasach 4-6 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Bajki dla maluszka Na pomoc koparki o imieniu Scoop, betoniarki Dizzy, buldożera Mucka, dźwiga Lofty i walca Roley w pacy na budowie może.. Quizy » Filmowe , LiteraturaMikołajek 10 Pyta | By Samorzad.319 | Last updated: May 24, 2014 | Total Attempts: 44622 Questions All questions 5 questions 6 questions 7 questions 8 questions 9 questions 10 questionsElementy świata przedstawionego Czas akcji Francja, lata 60.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. jednym z uczniów.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Jaki prezent dostał Mikołajek .Liczba wyników dla zapytania 'klasa 4 polski': 10000+ Znajdź rzeczownik O rety!. Mikołajek (wybór opowiadań) - René Goscinny i Jean-Jacques Sempé 4.. Otrzymuj osiągnięcia.. Język polski.. Kolega, który uwielbia jeść to: a. Gotfryd b .. lalkę b. kuchnię z rondlami i sitkami c. maszynę do szycia d. serwis dla lalek 18. wg Szewczykaneta..

dla uczniów klasy.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPlik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki .. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Ponieważ jest najgorszy w klasie, często ma problemy z wychowawczynią i za karę musi pisać linijki.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Mikołajek - bohaterowie .. Józef Piłsudski i Niepodległość Polski Test.. Wasze komentarze: dodaj komentarz .. "Mikołajek" - test 1 "Mikołajek" - test 2 .Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.- Zawsze wychodzi ze szkoły na samym końcu.. Pani powiedziała nam, że dyrektor szkoły odchodzi na emeryturę.. z Mikołajkiem.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Sprawd ź cofnij dalej.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. wrzesień 2014.. Twórz quizy.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu..

"Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.

artykuły dla dorosłych czytelników; artykuły dla młodszych czytelników; wszystkie; .. zakończony konkurs; klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.NOWA LISTA LEKTUR DLA KLAS 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ KLASA 4 LEKTURY OBOWIĄZKOWE 1.. Klasa 4 Polski Historia .. Najlepszy uczeń w klasie to: a. Mikołajek b. Gotfryd c. Ananiasz d. Joachim 5.. Szkoła latania (komiks) - Janusz Christa 3. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. Zdobywaj obserwujących.. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. a) o Kleofasie b) o Mikołajku c) o Ananiaszu d) o Gotfrydzie 25) Jak ma na imię chłopiec, który bije często chłopców w nos?Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. XX wieku; bliżej nieokreślony - w opowiadaniu Uciekam z domu narrator podaje informację: "pracować nie mogłem, bo akurat był czwartek" - jest ona o tyle istotna, że od 1882 r. do 1972 r. we Francji czwartek był dniem wolnym od nauki, zatem akcja dzieje się na pewno przed rokiem 1972.Karty pracy.. Dzieci są tym bardzo podekscytowane, ale jednocześnie wygłupiają się, zakładają sobie worki na głowę, udają duchy..

Karty pracy 4 dla uczniów klasy Język polski wrzesień 2014 Karta pracy R1 Język polski Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj podane polecenia.

TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Boi się gabinetu lekarskiego, pamiętając, że gdy miał stłuczone kolano posmarowano mu je jodyną, która szczypała.. Pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.Podstawowe informacje o bohaterze Mikołajek, bohater powieści René Goscinny'ego, Jean-Jacquesa Sempégo pod tym samym tytułem, to chłopiec w młodszym wieku szkolnym.. Dyktanda z rz i ż, ch i h oraz ó i u. Dyktanda on-line przygotowane dla uczniów z klas 4-6.. Z jego relacji, w których wymienia na pierwszym miejscu "swoją panią", wynika, że chodzi do szkoły elementarnej, na etapie polskiego odpowiednika edukacji wczesnoszkolnej (tzw. nauczanie początkowe).. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Mikołajek prezentuje nam swoich kolegów.Lektury szkolne w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/21 mają zachęcić dziecko do czytania książek.. Zarejestruj się!. Dodawaj wpisy.. opiekunem uczniów..

Dlatego oprócz pozycji klasycznych znalazły się na niej książki, po które większość dzieci sięgnie z przyjemnością.Informacje o bohaterach książki : Mikołajek :) Potrzeba mi informacji na temat bohaterów z książki Mikołajek np.:-Mikołajek , -Rosół,-Maksencjusz, -Kleofas, -Ananiasz,-Alcest, -Rufus,-Euzebiusz,-Gotfryd,-pani nauczycielka, -Pan Blédurt; Proszę pomóżcie .

właścicielem restauracji.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. kuzynem Mikołajka.. Zapisuj ulubione.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Gotfryd - miał bogatego ojca i często przynosił do szkoły prezenty, które od niego dostawał, by pochwalić się kolegom.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Powrót taty, Pani Twardowska, Pan Tadeusz (opis wschodu słońca) - Adam .Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Dyktanda online dla uczniów z klas 4 - 6.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt