Test z odpowiedziami na kartę rowerową

Pobierz

Nowość!. Postaraj się rozwiązać każdego dnia kilka krótkich testów.. Żeby zaliczyć test, należy uzyskać 75% odpowiedzi.Test na kartę rowerową generujący losowo 25 pytań z obszernej (liczącej prawie 300 pytań) bazy.. c. ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa zbliżającemu się rowerowi.. W górnym menu znajdziesz wszystkie pytania poukładane w kategorie tematyczne - są to testy składające się z najwyżej kilkunastu pytań.Ostatni odjeżdża-Wybierz tramwaj A tramwaj B rowerzysta.. Próg zaliczenia testu wynosi 80%, czas na rozwiązanie to 20 minut.. Pierwsza pomoc.. W rowerze występuje 5 układów: kierowniczy, jezdny, napędowy, hamulcowy oraz oświetleniowy.. Zaznacz pole () przy prawidłowej odpowiedzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dlatego każdy z testów jest niepowtarzalny.. Wybierz tramwaj pojazd uprzywilejowany rowerzysta.Mały z Karty Rowerowej - Test.. Musi zawrócić.W tej sytuacji kierujący rowerem: jedzie ostatni, ustępuje pierwszeństwa pojazdowi z numerem 2, jedzie pierwszy.. Pieszy znajdujący się na drodze dla rowerów a. ma pierwszeństwo przed nadjeżdżającym rowerem.. Pojedzie drugi.. Pierwszeństwo przejazdu.. Skomentuj.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. A jak jest z twoją wiedzą na ten temat?. Zaznaczone odpowiedzi możesz zmienić.Super!. Czas na odpowiedź: 25 sekund.. Życzę Ci powodzenia !.

Czy zdałabyś test na kartę rowerową?

Pojazd numer 1: Pojedzie ostatni.. Żeby przejść do kolejnego pytania, kliknij przycisk "Zapisz".. Próg zaliczenia to 80%, czyli 20 poprawnych odpowiedzi.. Przepisy ogólne.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. Pierwszeństwo ma-.. Żeby można było uznać test za rozwiązany, musisz odpowiedzeć na co najmniej 17 pytań.. Zanim poznasz wynik testu, musisz odpowiedzieć na wszystkie 15 pytań.. Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Światło barwy białej lub żółtej z przodu roweru Światło barwy czerwonej z tyłu roweru Światło odblaskowe barwy czerwonej z tyłu roweru o kształcie innym niż trójkątAby zdać test, twoje dziecko musi nie tylko umieć jeździć na rowerze, ale i poznać przepisy ruchu drogowego.. Udostępnij.. Zestaw #1.Testy na kartę rowerową Poniżej, znajdziesz trzydzieści zestawów testów przeznaczonych dla kandydatów na kartę rowerową.. Zachowanie wobec pieszego.. Zaznaczone odpowiedzi możesz zmienić.Przykładowy test na kartę rowerową.Testy na kartę rowerową.. Quiz w Poczekalni.. Masz 35 minut na rozwiązanie testu.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. Kart ę rowerow ą mo Ŝe uzyska ć osoba, która: a) uko ńczyła 7 lat, b) uko ńczyła, 9 lat; c) uko ńczyła 10 lat..

10 rowerów b. 15 rowerówTest na kartę rowerową.

Test 1 Test 2 Test 3 Test 4 Test 5 Test 6 Test 7 Test 8 Test 9 Test 10 Odpowiedzi do testów Karta odpowiedziWitaj na stronie.. marti28 5 lat temu.. Pytania do nowych przepisów dotyczących hulajnóg i urządzeń transportu osobistego.. W jaki sposób mo Ŝna przewozi ć na rowerze dziecko do 7 lat: a) na dodatkowym siodełku; b) z tyłu na baga Ŝniku; c) na ramie.. Więcej krótkich testów.Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 12 poprawnych odpowiedzi (80%).. 1) Droga z pierwszeństwem przejazdu a) b) c) d) e) f) 2) Kto ma pierwszeństwo na drodze równorzędnej a) kto jedzie prosto b) ten który nie skręca c) kto jest z prawej strony d) kto jest z lewej strony e) większy samochód f) zawsze rowerzysta 3) Co znaczy gdy policjant stoi na skrzyżowaniu przodem a) Pierwszeństwo .Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.Krótkie testy do nauki (po 5-6 pytań) Dzięki systematycznej nauce więcej zapamiętasz i będziesz bezpieczniej jeździć na rowerze.. Najpierw przejedzie-.. Znajomość przepisów ruchu drogowego może wydawać się banalna, zwłaszcza dla osób, które prowadza samochód.. Ale czy na pewno?Na końcu odjedzie-.. Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową..

Testy BRD na kartę rowerową składają się z 25 pytań.nr 3.

W ten sposób będzie mógl dokonać oceny twojej pracy.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Egzamin najczęściej odbywa się w czerwcu, czyli pod koniec roku szkolnego.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Przed przystąpieniem do sprawdzianu należy poznać zbiór zasad dotyczących Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w skrócie BRD.. Na tym skrzyżowaniu kieryjący rowerem: przejeżdza pierwszy.. Kiedy już uda Ci się zaliczyć test, to pewnie przyda Ci się wniosek na kartę rowerową.Test numer 1‧Naucz sięKarta rowerowa Pytania przykładowe Test nr 1 1.. Jest wtedy ciepło, a uczniowie zwyczajowo mają mniej nauki.. Rozpocznij test.. Zaznacz pole () przy prawidłowej odpowiedzi.. Najpierw przejeżdża-.. Zachowanie przy znakach.. Na końcu poznasz swój wynik, oraz zobaczysz na które pytania Twoje odpowiedzi .Test na kartę rowerową 2014 -ćwiczenia 8 Pieszy poruszający się po jezdni w strefie zamieszkania: a. ustępuje pierwszeństwa rowerzyście b. powinien przejść na chodnik c. ma pierwszeństwo przed rowerzystą d. nie może poruszać się po jezdni 9 Kolumna rowerów powinna składać się maksymalnie z: a..

3.Test na kartę rowerową - 25 pytań jednokrotnego wyboru, 35 minut pracy.

Wybierz pojazd uprzywilejowany samochód rowerzysta.. Po nim może jechać-.. Nauczyciel wejdzie na stronę kartarowerowa.net.pl, wczyta plik i wyświetli mu się cały twój test - wszystkie pytania z odpowiedziami oraz wynik.. koło przednie i tylne, szprychy, obręcz.test na kartę rowerową 4. ma pierwszeństwo tylko przed pojazdem numer 3, W tej sytuacji kolejność przejazdu jest następująca: 1-2-3.Młodzież powyżej 10 lat może zdawać na kartę rowerową.. Ostatni przejedzie-.. 2.Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Wyposażenie roweru.. Wyślij zgłoszenie .Test4 - znaki drogowe i skrzyżowania.. Na tym skrzyżowaniu kierujący rowerem: ustępuje pierwszeństwa pojazdowi 2.Niezbędnik rowerzysty - pytania do egzaminu teoretycznego na kartę rowerową 1.. Sygnalizacja świetlna.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.Rozwiązany test lub egzamin można zapisać do pliku i wysłać plik mailem jako załącznik nauczycielowi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wskaż zbiór zawierający tylko prawidłowe części układu jezdnego.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. b. może poruszać się po całej szerokości drogi.. Umiejętności - owszem, liczą się, ale wiek też ma znaczenie.. Jakie jest obowiązkowe wyposażenie roweru?. Wybierz tramwaj rowerzysta.. 1)Gdy wzdłuż drogi nie ma ścieżki rowerowej, to rowerzysta powinien poruszać się po: a) lewej stronie jezdni, b) dowolnej stronie jezdni, c) poboczu.. Rozwiązujesz test nr 3 zaznaczając pole przy wybranej odpowiedzi.. Wybierz tramwaj rowerzysta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt