Wymyśl i opisz niezwykły wynalazek

Pobierz

Twój wynalazek powinien: - wspólpracować z Internetem - być przydatny do co najmniej 2 różnych zadań Dodatkowo wykonaj jego projekt oraz wymyśl do niego hasło reklamowe.. Najnowsze pytania z przedmiotu Polski.Wymyśl, nazwij i opisz niezwykly wynalazek, który mógłby być przydatny we współczesnym świecie.. 2008-11-13 15:38:14 Wymyśl jakiś przedmiot ( wynalazek ), który by się przydał w życiu dzisiejszym.Pomocyy!. Źródło: Thanva Tivawong.. Odpowiedz.. Miało mnóstwo trybików, ale w gruncie rzeczy nie było duże ani ciężkie.. Zaprojektował on urządzenie o nazwie "Algae Mobile", które umieszcza się w rurze wydechowej .Wymyśl jakiś przedmiot (wynalazek), który by się przydał w życiu dzisiejszym.Wymyśl wynalazek, który byłby zbudowany z gumki recepturki, spinacza biurowego i słoika.. Wymyśl, nazwij i opisz niezwykly wynalazek (przynajmniej 10 zdań), który mógłby być przydatny we wspólczesnym świecie.. Ostatni jest genialny!. Proszę pomóżcie!WAŻNE!. A.Gdybym był bogaty,_____.. Odpowiedzi: 0 .. Sygnalizacja świetlna LED.. 0 dyskusji .. Iwona Czarkowska.. MA BYĆ DŁUGIE!Nastolatek zdobył nagrodę za wynalazek, który zamienia CO2 na tlen podczas jazdy.. 4/7 Uzupełnij podane zdania.. 2021-02-27 22:00:4621 wynalazków, które ułatwią Ci życie.. cytuje : wymyśl swój własny wynalazek i opisz go w 7 zdaniach :* szybkooo na jutro daje 30 pkt..

2012-08-01 14:14:31 Wymyśl wynalazek .

2012-03-13 19:10:11 Pomógłby ktoś rozwiązać zadania z załącznika?. Filmy.. 6,8 / 10 9 ocen .. Później okazało się, że to nie była zabawa.. Kroopek · 3 lutego 2016 14:05 138 528 466 50 .a do akcji wkroczyli profesjonalni twórcy, rzemieślnicy i producenci.. Pewnego dnia, na lekcji języka polskiego, wymyśliłem sobie pewne urządzenie.. Źródło: Thanva Tivawong.. Błagam was, mam to na jutro.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o WAŻNE!. Wyglądem przypominało małą drukarkę.3.Wymyśl/zaprojektuj, narysuj i opisz niezwykły wynalazek, który pomógłby rozwiązać jeden z problemów współczesnych ludzi.. #2.Mój wynalazek który pomógłby ludziom Mój wynalazek który pomógłby ludziom wypracowanie opisz swój wynalazek mój wynalazek.. Wymyśl i opisz niezwykły wynalazek, który pomógby rozwiązać jeden problem współczesnych ludzi.. DAJE NAJ!Wymyśl i opisz niezwykły wynalazek, który pomógby rozwiązać jeden problem współczesnych ludzi.DŁUGA WYPOWI…Wymyśl, nazwij i opisz niezwykły wynalazek, który mógłby być przydatny we współczesnym świecie.. Jest jednak, jak ufamy, istotnym wkładem do dyskusji na temat współczesnej rodziny i wyzwań,Odkrycie brytyjskiego lekarza i naukowca Edwarda Jennera z 1796 r. doprowadziło do powstania współczesnych .Opisz swój wynalazek Podobne tematy.. Treść.. 2014-04-25 18:06:56 Zaprojektuj i opisz niezwykły wynalazek , który pomógłby rozwiązać jeden z problemów współczesnych ludzi ..

Opisz ...Opisz pozytywnie wynalazek - żarówka!?

Było ono trochę skomplikowane.. Adam Mickiewicz Andrzej Frycz Modrzewski Antygona Bolesław Prus Jan Kochanowski lalka Przedwiośnie Sofokles Stefan Żeromski Wynalazek.. 2010-04-29 17:20:33; Wymyśl jakiś przedmiot (wynalazek), który by się przydał w życiu dzisiejszym.. poleca82% Język polski .. Treść zweryfikowana i sprawdzona.. Oto kilka prostych przedmiotów codziennego użytku, które zostały na tyle udoskonalone, że naprawdę ułatwiają życie!. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Wymyśl i opisz dinozaura, który jeszcze nigdy nie istniał.. Wymysl , nazwij i opisz niezwykły wynalazek ( możesz dodać rysunek) 1 Zobacz odpowiedź unicornala02 .. Aby wykonać zadnie pomyśl o kłopotach na świecie i wymyśl wynalazek.Lub pomyśl o np. ołówku która ulepsz np. ten ołówek potrafi rozwiązywać wspaniale zadania.. Mój wynalazek , który pomagałby ludziom.Niezwykły wynalazek pana Rozumka; Niezwykły wynalazek pana Rozumka .. Następnie wykonaj jego rysunek.. Wynalazkiem który mógłby aię bardzo przydać w współczesnym świecie .3.. 1 Zobacz odpowiedź xMisiax2008 xMisiax2008 Teleporter1.0.. Odpowiedz.. Z realizacją niektórych pomysłów mieli spory problem, ale nikt się nie poddał!Moje wymyślone urządzenie.. 1 opinii .. Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Cykl: Detektyw Zagadka Seria .wymyśl własny wynalazek i opisz go +0 pkt..

i naj...Dzieci zostały poproszone o wymyślenie jakiegoś wynalazku.

Zakończenie - moja opinia.. Diody LED wyświetlają piasek na wirtualnej klepsydrze.. Rozwinięcie - dokładny opis jak wygląda.. Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. 17-letni uczeń Param Jaggi zdobył nagrodę z Agencji Ochrony Środowiska za stworzenie przyjaznego dla środowiska wynalazku, który niweluje spaliny samochodów.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt