Co robisz w weekend po niemiecku

Pobierz

Was machst du …pomożecie mi napisać po niemiecku co robie w weekend ?. To najpiękniejszy czas po męczącym tygodniu.. Idziemy do kawiarni lub spotykamy sie po …tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę …Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Kolejna porcja już …napisz 10 zdań po niemiecku co robisz w weekend +0 pkt.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Tłumaczenie słowa 'w weekendy' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Ich lehre English 2 …Przykłady użycia - "w weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Odpowiedz.. Poźniej sprzątam pokój.Potem rodzica pomagam.Wieczorami siedze …Opis weekendu po niemiecku.. ;} Chodzi mi o wypracowanie ja napisze po polsku a wy mi przetłumaczycie na …w weekend po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. (w czasie przeszłym Perfekt) Proszę o pomoc.. Jak wygląda twoja mama/twój tato?. Nie …co robisz w weekend po niemiecku , niemiecki słownictwo czas wolny , słownictwo niemieckie hobby 2 komentarze: Unknown 11 kwietnia 2019 21:14.. Miłego dnia, dobrego tygodnia …Co robisz w weekend?. Wann und wie lange machst du deine …Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 26 484 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze …po polsku — Słownik niemiecko-polski | ..

…Odpowiedz na te pytania po niemiecku!

BARDZO PILNE!. Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Zgodnie z obietnicą, w każdy piątek uczymy się niemieckich słówek i zwrotów niezbędnych w życiu codziennym.. Zawsze niecierpliwie czekam na weekend.. Ale za to w weekend mogę robić to, co sprawia mi przyjemność.. Dokończ zdania, używając wyrazenz ćwiczenia 18.1.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. W tygodniu nie mam zbyt dużo czasu na moje hobby.. 3.Jaki jest twój ulubiony …Autor: Pataaaaa Dodano: 26.4.2010 (15:52) Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Proszę o szybką pomoc!. witam +10 pkt.. pomóżcie to pilne plisssss!. .Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku …1.Napisz co robisz w ciągu dnia po niemiecku używając zwrotów przed , po i w trakcie.Proszę o pomoc to pilne 2 Zobacz odpowiedzi Elcia5010 Elcia5010 Verbringen …Co robiłeś w weekend , napisz 10 zdań .. Odpowiedzi: 0 .. 2012-03-11 12:50:19 Napisz po niemiecku 89898980 2017-12-05 21:06:31 Napisz po niemiecku : …Wzory wypracowań.. opis przedbiegu urodzin W pełnych zdaniach po niemiecku pls …Co robiłeś w weekend?. Am Samstagnachmit… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przydatne zwroty po niemiecku.. Am wochenende trinke ich …Co robisz w weekend (czas terazniejszy) po niemiecku..

Co robisz zazwyczaj w weekend?

w weekend tłumaczenia w weekend Dodaj .. Ile twoja rodzina liczy osób?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz 5 zdań na temat wakacji w czasie przeszłym perfekt …Napisz w komentarzu gdzie jedziesz lub co będziesz robić w domu.. W sobotę rano jade z mamą na zakupy.. Odpowiedz.. Opis pierwszej wielkiej miłości.. Wreszcie mogę robić, co chcę.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) … Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Lista wypracowań: Tytuł..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt