Opisz swój pokój po angielsku 10 zdań

Pobierz

Opis pokoju - przykład.. tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. po angielsku 2011-02-23 20:52:16Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Opis przyjaciela angielski.Ułóż 10 zdań z podanymi rzeczownikami co znajduje się w twoim pokoju w Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Weraaa32 20.9.2010 (17:14) Ułuż 7 zdań o swoim pokoju po angielsku i przetłumacz je po polsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: krystek5695 25.9.2010 (15:47)Opis pokoju po Niemiecku.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37 Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Na biurku stoi komputer.Opis dnia po angielsku: spójniki.. na środku pokoju jest stolik.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Opis pokoju po angielsku: wstęp.

Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] .. Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań.Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadSprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa opisz swój pokój w słowniku online PONS!. Dywan jest niebieskiego koloru.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 2009-11-11 16:46:41Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Opis domu angielski.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz swoją pracę dorywczą (np. zbieranie truskawek w wakacje) ok. 10 zdań PILNE!. a jak bd pisac to napiszcie w jakims zdaniu ze mam niebieskie sciany ; p 10 ZDAN .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. 10 zdan na temat swojego pokoju co sie w nim znajduje i wgl .. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Przykładowy opis pokoju w języku niemieckim.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Zadanie: opisz swój pokój dzienny po angielsku z tłumaczeniem i Rozwiązanie:my living room wall color is blue on the wall hangs a plasma tv there is one window, carpet, floor panels and a fireplaceOpis pokoju po angielsku.. po przeciwnej stronie są szafy i biurko do odrabiania lekcji.. Przynajmniej 10.. - rozwiązanie zadania.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój..

Po angielsku.

O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Nasz dom jest bardzo przytulny i czysty .Mój pokój jest nie wielki.. a ii jak napiszesz 10 zdan po angielskuu to i mii to przetlumacz ;D dajee naaj < 3 dzięękujęę z GÓRY : * .Opis domu po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Opis mojego pokoju.. PO ANGIELSKU !. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. 2016-09-07 16:56:29Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37 Opisz swoją pracę dorywczą (np. zbieranie truskawek w wakacje) ok. 10 zdań PILNE!Opisz swój pokój po angielsku (10-20 zdań) 2016-09-26 20:46:30 Opisz swój wymarzony pokój :) 2013-07-10 17:11:39 Opisz swój pokój , jak wyglądał kiedyś i jak wygląda teraz .. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

W swoim pokoju mam balkon.. ściany są pomalowane w kolorze żółto-pomarańczowym.na przeciwko drzwi jest widoczne duże okno z zasłonami żółtymi.. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. po prawej stronie pokoju od drzwi stoi łóżko.nad łóżkiem jest tablica korkowa.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Opisz go w 10 zdaniach.. Tą stronę przegląda teraz 3 gości.. Prosze o szybką odpowiedz Ps.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Codziennie wstaję o6rano.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt