Opisz swój wymarzony pokój po angielsku klasa 4

Pobierz

Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Okna w pokoju sa duze.. Proszę o szybką odpowiedź.. Po środku na biurku stoi komputer, po prawej i po lewej są głośniki, obok komputera leży klawiatura,mikrofon i myszka.Pod biurkiem stoją dwa kosze na śmieci.Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41:43 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Opis domu angielski.. Opis przyjaciela angielski.Obiad mam o 15:15.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Przetłumaczcie mi to po Angielsku please! ''. Opisz go w 10 zdaniach.. 2016-02-01 15:57:40 "W mailu kolegi z niemiec opisz swoje mieszkanie.. The hotel was big and beautiful.Opowiadanie na temat "To był naprawdę dziwny sen"..

Opisz pokój po angielsku !

Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opisz swoj wymarzony pokoj po angielsku.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. Np. w moim pokoju jest to i tamto itp. 0 ocen .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. The room is quite small but very cosy.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. Zadanie jest zamknięte.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Moja Klasa (74686) Nick lub Pseudonim (80274) Problemy (874041) Rozwój Osobisty (473) Sny (45785) Subkultury (2757) Tożsamość Płciowa (131) .. Kto napisze opis pokoju po angielsku na poziomie 4 podstawówki?. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

2016-02-01 15:57:40Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Za nim był by wielki ogród i buda gdzie spał by mój pies .Opis domu po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Chlopiec poziom 4 klasa Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Polish Pokój wielki dajesz tym, którzy miłują zakon twój, a nie doznawają żadnego obrażenia.Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "pokój" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Opisz swój pokój poleca79% Język polski ..

Opis pokoju po angielsku: wstęp.

I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!NikodemeGG.. Po obiedzie mam czas wolny.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Opis pokoju pokój wygląd pokoju mój dom opis mojego pokoju opisz swój pokój.. Opis mojego pokoju.. Przykład opisu pokoju po niemiecku.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1. .. Mój pokój byłby największy z wszystkich 12 pokoji.. Zaliczaj.pl.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Nasz dom jest bardzo przytulny i czysty .Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Zgłoś nadużycie.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Najlepsze rozwiązanie.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. In der Ecke steht ein Schrank.Opis mieszkania po angielsku: wstęp.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Wczoraj miałem pewien sen.Pojawiłem się w zupełnie nieznanym mi mejscu o klimacie pustynnym.Ziemia miała kolor rdzy a słońce świeciło słabo i było o wiele mniejsze niż normalnie.Wyglądało to na inną planetę.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek..

Cały pokój jest czerwony.

tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. W treści maila: " 2013-02-20 18:26:24; Wynajmę mieszkanie 2017-03-30 15:14:21; opisz dokładnie mieszkanie po angielsku i przetłumacz na na język polski 2015-02-08 12:45:39Opisz po angielsku swój wymarzony dom.. Przykładowy opis pokoju w języku niemieckim.autor: masuo 11.4.2010 (14:48) opisz wybrany sport po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: aga555556 18.4.2010 (20:30) z angielskiego z polskim przetłumaczeniem Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: agu1323 20.4.2010 (17:17) Pilne na jutro Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 .. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.Przydatność 50% Opisz swój pokój..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt