Opisz swoj wczorajszy dzien

Pobierz

Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Po co dalej pić to samo piwo kiedy czujesz, że uleciał gaz?". Po chwili jednak mój dobry humor prysł - obawiałam się niezapowiedzianej kartkowki z historii.Przykładowy opis dnia po angielsku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opis dnia angielski.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. W wolnym czasie słuchałam muzyki i obejrzałam mój ulubiony film.Opisz swoj wczorajszy dzien po angielsku w czasie przeszlym.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. 2012-03-10 17:39:39; opisz zastosowanie i przykłady past simple i past continous 2009-09-13 17:54:06; Opisz swój dowolny dzień w past simple i past continuous.. poleca84% Język polski .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Skomentuj.. Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, oczywiście daje ''najlepszą odp.''. książka: ,,Direkt 2a'' - LektorKlett (str. 84) link do zadania: albo:Mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego.. PofikanaPL 10 miesięcy temu.. min.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

...Pan Schmidt opisuje swój wczorajszy dzień.

2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Załóż nowy klubMein Alltag.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. 2012-11-21 19:00:57Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Skomentuj.. Uzupełnij formy czasu Perfekt, tzn zarówno odpowiedni czasownik posiłkowy, jak i imiesłów.. Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs).Opisz mi swój dzisiejszy dzień, a ja podam Ci tytuł piosenki, której powinieneś posłuchać!. Poszlam do pracy na godzine 8 i pracowalam do 15 po pracy wrocilam do domu zjadlam obiad i poszlam na spacer z psem wrocilam o godzinie 17 i ogladalam tv.Opisz swój wczorajszy dzień w czasie partizip zwei Napiszcie że wstałem o tej godzinie zjadłem śniadanie,poszedłem do szkoły.Wymyślcie coś.Liczę na wasze WIELKIE mózgi.PozdrawiamOpisz swój typowy dzień, a na podstawie tego powiemy Ci, ile będziesz miał dzieci!.

... Na co komu dziś wczorajsza miłość, na co komu dziś wczorajszy sen.

Wzięłam prysznic i zjadłam śniadanie.. 972 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rano o godzinie 7.00 mama mnie obudziła do szkoły.. Wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. Udostępnij.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości.. 80-100 słów.. - rozwiązanie zadaniaZadanie: prosze opisac swoj caly wczorajszy dzien Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 o clock well my mum woke me up i brushed my teeth , got dressed Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Gdy wróciłam odrobiłam lekcje i zjadłam obiad.. Napisz do nas.. Po śniadaniu poszłam dać mojemu psu jeść.. 2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Jak podaje Słownik peryfraz, czyli wyrażeń omownych (Wydawnictwo Naukowe PWN 2005) określenia dzień dzisiejszy, dzień wczorajszy, dzień jutrzejszy są używane w języku oficjalnym, np.Dziękuję Panu Bogu za to, że w dniu dzisiejszym dane mi jest dokonać konsekracji waszego kościoła (Jan Paweł II w Polsce, 31 maja 1997 - 10 czerwca 1997).Opisz swój wczorajszy dzień..

poleca85% Język polski .Opisz dzień wczorajszy używając czasu Past simple.

Następnie zaczęłam szykować się do szkoły.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Często żyjemy właśnie marzeniami, a kto nimi żyje "zapomina.. Wczoraj wstalam o godzinie szostej.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. saypainn 5 lat temu.. 1621 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Następnie powtórzyłam sobie na jutrzejszą lekcje.. Dobrze by było gdyby było jeszcze tłumaczenie.. Mój .. "W ŻYCIU OTRZYMUJESZ TO, O CZYM POMYSLISZ, PRZCIĄGASZ TO, CZEGO SIĘ OBAWIASZ, UTRWALASZ TO, Z CZYM WALCZYSZ I DOŚWIADCZASZ TO, CO WYBIERASZ" Dzisiaj, kiedy rano wstałam, pomyslałam, że dobrze by bylo wybrać się do kina na komedię po tytulem Lejdis.. Dzień w szkole minął szybko, iż miałam 5 lekcji.. 2014-09-24 17:48:53; Opisz swój wolny dzień w Czasie Past Simple 2010-04-15 19:32:14; Opisz swój dzień wczorajszy w .Opisz swój wczorajszy dzień - NIEMIECKI.. 1 Zobacz odpowiedź nanusia98 nanusia98 Po polsku Wstałam o 8 rano.. mój wczorajszy dzień opisz swój dzień mój wczorajszy dzień opowiadanie jeden dzień z życia napisz opowiadanie opisz swój wczorajszy dzień Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opisz swój wczorajszy dzień Podobne tematy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt