Scenariusze lekcji do lektury felix net i nika

Pobierz

Kim z zawodu jest mama Neta?. Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. Aby przejść dalej Felix musi wyjąć pióro ze swego plecaka i usłyszy komentarz Net'a 28.. Zdrap przedmioty do swojego wymarzonego pokoju!. R. Kosik, Felix, Net i Nika…Scenariusz lekcji na podstawie tekstu literackiego Autorka: Adrianna Komosa Specjalność: nauczanie polonistyczne wśród cudzoziemców Temat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Podczas omawiania lektury nigdy nie zapisujemy poszczególnych tematów lekcji.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Kosik.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Wprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. To, co zobaczysz pierwsze na obrazku, ujawni Twój klucz do miłości!. (prof. Stefan Kuszmiński) 5.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Wygląd 6.. Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf..

Jak ma na nazwisko Net - główny bohater lektury?

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Cechy charakteruCele lekcji: - poznasz fragment powieści "Felix, Net i Nika", - przypomnisz sobie elementy świata przedstawionego i spróbujesz je określić w przeczytanym tekście, - utrwalisz pojęcie fikcja literacka, - przypomnisz sobie, jak się pisze zaproszenie.szkoła podstawowa język polski klasa 6 autorka: Izabella Bartol blog autorki - kliknij Temat: Niezwykły świat bohaterów powieści R. Kosika pt. "Felix, Net, Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi" Drogi Uczniu!…Materiały do pracy z lekturami (cykle lekcji): Quo vadis, Alicja w Krainie Czarów, Pan Tadeusz, Syzyfowe prace.. Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.. RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Escape Room powstał w oparciu o lekturę szkolną Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafała Kosika.. Cykl rozpoczynamy od tego, że uczniowie rysują na całej kartce w swoim A4 .Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaZapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Jak ma na nazwisko Felix - główny bohater lektury?

Widzą księgę, którą skanuje .Lekcja 12 (28.04.2020r.). Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Net i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Pobierz materiały: Scenariusz nr 104.. Szkoła 4.. W domu w kuchni będzie musiał porozmawiać z babcią i powiedzieć jej, że nie są głodni,Adama Mickiewicza w Radlinie.. Rodzina 5.. Czy masz kocie oczy?Scenariusze do lektur LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi - Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury.. Po lekcjach cała trójka idzie do domu Felixa 29.. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Scenariusz cyklu lekcji o mitologii z twórczym wykorzystaniem serwisu YouTube [05.01.2018] Tryb dostępu: .. Magiczne wynalazki - zadanie twórcze po lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" [02.11.2018] Tryb dostępu:Nowe lektury na lekcjach języka polskiego.. Podczas szkolenia omówiliśmy trzy cykle lekcji do lektur z nowej podstawy programowej.. By wejść do domu Felix musi użyć ukrytej klawiatury cyfrowej, do której kod znajdzie w plecaku 30..

Jak ma na nazwisko Nika - główna bohaterka lektury?

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!1.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziScenariusz - plik pdf.. Ale warto.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmian1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Charles Dickens, Opowieść wigilijna Opracowanie: Agnieszka Suchowierska Scenariusz - plik pdfRafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii Mówienie lektury zajęło nam ponad 2 tygodnie.. Cele: rozróżnisz i wyjaśnisz elementy realistyczne i fantastyczne w utworze; rozpoznasz czytany utwór jako powieść oraz wskażesz jego cechy gatunkowe; rozpoznasz odmianyLekcja z lekturą - materiały z blogów blogów .. Wiązki zadań do lektur: Syzyfowe prace, Quo vadis, W pustyni i w puszczy, Klątwa starej stróżki, Powrót taty, Akademia Pana Kleksa, Zemsta.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?.

Zawiera m.in. plan lekcji i przykładowe realizacje poleceń z podręcznika.

Miejsce zamieszkania 3.. Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki według punktów: 1.. Wykorzystałam proozycje i materiały znalezione w sieci.. Tolkien, Hobbit Opracowanie: Cecylia RatajczakBiblioteka akademii zawiera programy nauczania, plany wynikowe, rozkłady materiału, scenariusze lekcji, testy i sprawdziany, karty pracy, publikacje on-line, prezentacje cyklowe, pliki muzyczne, programy komputerowe i e-podręczniki.. Scenariusze lekcji z wykorzystaniem książki Helgi Weissovej Dziennik HelgiNo i na deser - powtórzenie wiadomości o lekturze, metodą stacji, z użyciem narzędzi TIKowych, oczywiście (tu: Scenariusz lekcji powtórzeniowej).. Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni Opracowanie: Patrycja Woźniak Scenariusz - plik pdf.. Dużo!. Obejmuje omówienie zagadnień związanych z analizą fragmentu powieści, ze szczególnym uwzglednieniem problemu wpływu komizmu na językowe ukształtowanie utworu.Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury.. Inne materiały : kwestionariusz osobowy do zadania domowego, cechy bohaterów, opisy bohaterów do WeeMee, charakterystyka bohaterów, charakterystyki do zad.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Jak nazywał się patron szkoły, do której uczęszczali główni bohaterowie?. Escape Room: Felix, NEt i NikaHistoryk, starszy pan po pięćdziesiątce.. Lektury 4-6 (Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Akademia Pana Kleksa, Hobbit) Lektury 7-8 .TEMAT: "FELIX, NET I NIKA" R. KOSIKA - OMÓWIENIE LEKTURY I. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnienia27.. Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Zadania i ćwiczenia do tematów: budowanie akapitów i argumentów.Scenariusz przedstawia cele lekcji, metody i techniki pracy, zestaw materiałów dydaktycznych.. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. Temat: Jedna powieść - wiele gatunków.. Zainteresowania, inne informacje 7.. Zachęcamy do zapoznania się z zadaniem i wypróbowania go w pracy z uczniami!. Imię, nazwisko, wiek 2.. Wiecznie senny, po sprawdzeniu listy obecności albo śpi do końca lekcji, albo czyta książki historyczne z krótkimi przerwami na przysypianie nie interesując się klasą, dzięki czemu Felix, Net oraz Nika mogą się wtedy udawać do Kwatery Głównej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt